Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing theepot, bloemen
Startprijs 400 EUR

grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G

6 Delen porselein
Startprijs 35 EUR

Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...

Grote gemberpot
Startprijs 80 EUR

Grote oude Chinese porseleinen gemberpot 20e eeuw met floraal en vogel decor, 32x23 cm Cond:G

2 Delen zilver-overlay
Startprijs 60 EUR

Twee delen zilver-overlay: 1x glazen vaas met floraal decor overlay en 1x porseleinen vaas Bohemia patent met floraal decor en zilver-overlay 19-23cm.

Chinees knobbelvaasje
Startprijs 100 EUR

Klein antiek Chinees porseleinen knobbelvaasje ca. 1800 met floraal decor in goede staat 8cm.

3 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 90 EUR

Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G

Fam Rose vaas, ca. 1900
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Roze vaas omstreeks 1900, met lotusbloem, bamboe en vogeldecor, fijne beschildering en gesigneerd.30,5x17,8 cm. Cond:G

Divers Chinees
Startprijs 30 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R

Chinees vaasje, bloemen
Startprijs 100 EUR

Kleinen Chinese 18e-19e eeuwse porseleinen vaas met floraal decor en kleine bruine bovenrand 11,5cm. Cond.: G

Chinees vaasje
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws vaasje met als voorstelling spelende kinderen (haarlijn) 13cm. Cond.: R-G

4-Delig kaststel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees 4-delig kaststel met hoofdzakelijk rozen en groen decor met figuren, vogels en bloemen. 2 hoge vazen en twee dekselvazen (aantal beschadigingen) 18-20cm Cond:R\G

Vaas + trekpot
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote vaas met floraal decor (bovenrand beschadigd) en 1x trekpot 18e eeuw met floraal decor en visdecor 14-37cm.

4 Chinese borden
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Chinese/Japanse borden: 2x Kantonees 19e eeuw (chips), 1x 18e eeuw octagonaal (gekramd) en 1x 18e-19e eeuws imari bord (beschadigd) 19-23cm. Cond.: M

2 Chinese dekselpotjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke CHinees porseleinen dekselkommen 18e-19e eeuw: 1x wit porselein met floraal- en paradijsvogeldecor (barsten) 15xø16cm. en 1x gesigneerd, gele achtergrond 19e eeuw met floraal decor 13xø14...

2 Kopjes
Startprijs 200 EUR

twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G

2 Capucijner schalen
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G

6 Miniatuur boedha's
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen miniatuur-boedha's 1,5-2cm. Cond.: G

Vaas + fluitje
Resultaat: 65 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein: 1x knobbelvaasje met landschapsdecor en 1x fluitje in vogelvorm 6-8cm. Cond.: G

7 Kopjes + 5 schotels
Resultaat: 100 EUR

Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G

Boedha, Quang Yin
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Boedha met boek, Quan Yin met oranje-rode gewaad, en fijn beschilderd gouddecor.Cond:G.23x19,5x12cm

3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R

Miniatuur beker/vaasje
Startprijs 100 EUR

Chinese miniatuur bekervaasje (gesigneerd) met rondom decor van figuren in tuin (minimale chip) 7cm. Cond.: G

3 Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G

2 Keramieken vazen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.