grote gesigneerde Chinese Yixing theepot met florale emaille decors.18e-19e eeuw 12x19x13 cm. Cond: G
Klein antiek Chinees porseleinen knobbelvaasje ca. 1800 met floraal decor in goede staat 8cm.
Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuw (set) met rondom landschapsdecor H.: 5cm. (1 chip) Cond.: R-G
Vier delen antiek Chinees porselein: 1x miniatuur kaststel 19e eeuw (1 vaasje beschadigd en deksel beschadigd), 1x kom 19e eeuw met landschapsdecor Queng Lung (beschadigd) 11-17cm. Cond.: R
Kleinen Chinese 18e-19e eeuwse porseleinen vaas met floraal decor en kleine bruine bovenrand 11,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws vaasje met als voorstelling spelende kinderen (haarlijn) 13cm. Cond.: R-G
Antiek Chinees 4-delig kaststel met hoofdzakelijk rozen en groen decor met figuren, vogels en bloemen. 2 hoge vazen en twee dekselvazen (aantal beschadigingen) 18-20cm Cond:R\G
Twee delen antiek Chinees porselein: 1x grote vaas met floraal decor (bovenrand beschadigd) en 1x trekpot 18e eeuw met floraal decor en visdecor 14-37cm.
Vier antieke Chinese/Japanse borden: 2x Kantonees 19e eeuw (chips), 1x 18e eeuw octagonaal (gekramd) en 1x 18e-19e eeuws imari bord (beschadigd) 19-23cm. Cond.: M
twee 19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen kopjes, met rondom figuren in tuin en insecten decor.(1 chip, 1 haarscheur)8,5x8,5 cm Cond:R\G
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen cappucijner schalen met blauw-wit floraal decor aan de binnenkant. 8-28cm Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen miniatuur-boedha's 1,5-2cm. Cond.: G
Twaalf delen 18e en 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. twee Familie Roze kopjes, vier kappucijner twee kop en twee schotel, en drie kop en schotel. 5-12cm Cond:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met decor van flora, vlinders en symbool voor een succesvolle dag (gesigneerd). Randchips en 2 haarlijnen ø21cm. Cond.: R
Chinese miniatuur bekervaasje (gesigneerd) met rondom decor van figuren in tuin (minimale chip) 7cm. Cond.: G