Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Noten boekenkast
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...

Snijwerk kast
Resultaat: 1.100 EUR

Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...

5-Rij collier, bloedkoraal
Startprijs 1.000 EUR

Collier van bloedkoraal en parels met GG 585/000 antieke streeksluiting. Collier, 5 rijen, met bloedkoraal en parel, ø 5 mm. Bevestigd aan een GG streeksluiting, 19 e eeuws, rond model met fraaie bewe...

Hanger GG markies diamant
Startprijs 1.000 EUR

Hanger GG 750/000 met briljanten. Fraaie markiesvormige hanger volledig bezet met 21 briljanten en een briljant in het hangeroog, Totaal ca 1,25 crt. 9x38 mm ca 3.25 gr

Armband, div. edelstenen
Startprijs 1.000 EUR

Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...

Horlogeketting RG Amethist
Startprijs 1.000 EUR

Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca 31.1 gr

Ivoren okimono
Startprijs 950 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.

Terracotta beeld, Goldschneider
Resultaat: 1.050 EUR

Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G

Bronzen vrouw met ivoor
Resultaat: 1.050 EUR

Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G

Tete Jumeau
Resultaat: 1.050 EUR

Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...

Zilveren fruit-dienschaal
Startprijs 950 EUR

Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. het geheel is bevestigd op en rijk versierde voet, 33x19c...

Familie Verte pot
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Schilderij, Grambrugge
Startprijs 900 EUR

J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G

Jan te Wierik
Startprijs 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startprijs 900 EUR

Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G

3-Delig servies op blad
Startprijs 900 EUR

Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand (geke...

Horloge IWC GG
Resultaat: 900 EUR

Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G

Omega horloge
Startprijs 900 EUR

Omega Herenhorloge Constellation. Staal goud, perpetual calendar, in originele doos met papieren, 2005, met 2 extra schakels. in zeer goede conditie.

Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...

Ring, ca. 100 brilj.
Startprijs 875 EUR

Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...

Grunder kast
Startprijs 850 EUR

Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten (lijsten los maar erbij) 250x124x63cm. Cond.: R

Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR

Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G

Majolica borstbeeld
Startprijs 800 EUR

Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.