Grote Neo Renaissance Duitse boekenkast omstreeks 1930, met rondom snijwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, 4 lades in de voet, 2 dichte deuren, en 2 deuren met glas staande...
Italiaanse Renaissance kast (3-delig) met rijk snijwerk o.a: apen, herten, cherubijnen, leeuwenkoppen, ranken etc. Deels opgebouwd uit panelen (17e eeuw), gemaakt in de 19e eeuw. Minimale beschadiging...
Collier van bloedkoraal en parels met GG 585/000 antieke streeksluiting. Collier, 5 rijen, met bloedkoraal en parel, ø 5 mm. Bevestigd aan een GG streeksluiting, 19 e eeuws, rond model met fraaie bewe...
Hanger GG 750/000 met briljanten. Fraaie markiesvormige hanger volledig bezet met 21 briljanten en een briljant in het hangeroog, Totaal ca 1,25 crt. 9x38 mm ca 3.25 gr
Slavenband, GG, 585/000, voorzien van 6 grote ovale edelstenen. De brede armband, 19 mm, is aan de bovenzijde tussen de stenen voorzien van een gegraveerde bewerking. Daarnaast is de armband voorzien ...
Unieke horlogeketting RG met amethist. Bolle gourmetketting met prachtige hanger voorzien van paarse steen, 2x3 cm. Lengte 34 cm ca 31.1 gr
Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G
Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G
Zeldzame Franse Tété Jumeau pop ca. 1900 met gesloten mond, gesigneerd , geleed lichaam en pruik van echt haar (kleding van iets latere datum). Haarlijn op achterzijde hoofd van ca. 4cm. H.: 65cm. Con...
Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. het geheel is bevestigd op en rijk versierde voet, 33x19c...
Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G
Prachtig Jugendstil Duits zilveren 800/000 theeservies op dienblad met glazen onderschaal bestaande uit: theekan, melkkan, suikerpot en groot ovaal dienblad met fraaie ribbelwerking en parelrand (geke...
Horloge IWC GG 585/000, rond 1955, handopwinding, ø 35 mm met kroko bruine band. nr 1241042 149. Werkend cond G
Omega Herenhorloge Constellation. Staal goud, perpetual calendar, in originele doos met papieren, 2005, met 2 extra schakels. in zeer goede conditie.
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...
Ring WG 585/000 met briljant in de vorm van een roos. Ring met aan de bovenzijde een bewerking in de vorm van een roos, bezet met een grotere briljant in het midden en diverse kleinere briljanten geze...
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten (lijsten los maar erbij) 250x124x63cm. Cond.: R
Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G
Groot antiek majolica keramieken borstbeeld, voorstellend een vrouw met duif op haar schouder. Gemerkt K.U. 1213 (ca. 1900) in goede staat 56x35x23cm.