Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Creolen WG750/000, met rondom en zijdelijngs bezet met briljanten. Totaal ca 2.20ct TW/IF. De creolen zijn octogoonvormig en voorzien van een scharnier. ø 13,5 mm, ca 10.6 gr. Nieuw
Elegante armband WG 585/000 royaal bezet met briljanten. Armband met sierlijk ovaal middenstuk bezet met 11 royale briljanten, ø 2.4-3.5. De rand om het middenstuk is bezet met briljanten, verlopend i...
Elegante Art deco slavenband GG 585/000 met parels, smaragd en briljant. Fraaie antieke platte slavenband met in het midden een smaragd, 4.5x6 mm, wat hoger gezet met daaronder een rand met diamanten....
oude antieke Chinees porseleinen waterpot, gesigneerd, met rode achtergrond en geel drakendecor.Cond:G. 8x13 cm.
Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G
Gesigneerd Cor Noltee, winters stadsgezicht bij avond, met koets en vele figuren. Olieverf op linnen, 60x80. Cond: G
Uniek snoer met bloedkoralen aan GG 585/000 sluiting. Collier met mooie bloedkoralen, verlopend in grootte, 10x12-12-16 mm, bevestigd aan een fijne ovale GG sluiting met bloedkoraal. Lengte 41 cm ca 1...
Bijzondere ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG parelrand, briljanten en 2 amethisten. In de bre...
Collier van carneool met antiek GG 585/000 Volendams slot. Collier met 3 rijen carneoolkralen, gefaceteerd, ø 12 mm, bevestigd aan een unieke grote GG antieke sluiting, Volendams, versierd met knoppen...
Ring GG 750/000 met briljanten. Strakke rijring met een railzetting met 11 carree geslepen diamanten, totaal ca 1.5 crt TW/VSI. Oorspronkelijke verkoopprijs € 3750,-. ø 55 ca 5.1 gr Nieuw
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op houder met 3 bokkepoten voorzien van vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde florale motieven en bezet ...
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Prachtige grote Hongaars zilveren (800/000) ovale gelobte schaal met florale bewerking langs de rand (1937-1965), 39x33x18cm. ca. 1233gr. Cond.: U
Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm
Zeldzame geëmailleerde dekselpot ca. 1900 met opgewerkte handgeschilderd gouddecor en decor van figuren op terras. Verso boerderij met figurendecor (Limoges), mooie kwaliteit en met bronzen vergulde o...
Zeer grote antieke Chinees porseleinen pot met rondom figuren decor en floraal decor.Cond:G 39x33 cm
Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak. Groter beeld start in het volkspark Enschede. 49x34x34 Cond:G
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Prachtige Duitse antieke eikenhouten gestoken Grunderzeit buffetkast ca. 1880 met druivenrankendecor, snecken, platte zuilen en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 230x148x77cm.