Collier en hanger GG/RG 585/000 met onyx en diamant. Langwerpige hanger met ovaal cabouchon geslepen onyx, ca 6.36 crt. Boven en onder de steen zijn fraaie RG bloemetjes aangebracht met in het hart ee...
Double collier met camee hanger. Doublé soort dubbel jasseroncollier met grote cameehanger, ø 28x33 mm, gemaakt van een broche. Lengte 42 cm
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuwse Engelse 2-delige wortelnoten schrijfbureau met bandintarsia, achter de schrijfklep diverse lades met bandintarsia en kelder (fineerschades) 117x104x60cm. Cond.: R
Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.
Fraai gelobt 3-delig zilveren, 835/000 servies bestaande uit: theekan, suikerpot en melkkan met zwart houten oor, kleinkeur. MT: Juwelier Aubert en Zn (1953 - heden), 11x23x18cm. en 7x13x10cm., ca. 84...
Onedel zakhorloge met parels en afbeeldingen, ø 45 mm, mechanisch
Lot met diverse double sieraden, bestaande uit o.a. hangers, broche, een ring en een medaillon.
Rolex oyster, herenhorloge, staal goud, perpetual date just, superlative chronometer, officially certified. Lengte 21 cm. In originele doos
Lot met diverse plaatjes, beeldjes en kruizen, religieus. Diverse soorten metaal.
Ring, GG 585/000, met parel en zirkonia's. ø 52 ca 3,2 gr Nieuw
Decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been ingelegd 137cm. Cond.: R-G
Russisch beschilderde lakdoos 2e helft 20e eeuw met decor van aardbeien en bloesems (monogram) 6xø15cm. Cond.: G
Fraaie geslepen kristallen koekschaal ca 26cm met waaierrand slijpsel en 835\000 zilveren hengsel met parelrand, MT: kled.J.Held-Amsterdam ca 1880 Cond:G
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Ring, GG 585/000, met Onyx en Briljant. Antieke ring met in het midden een ovale Onyx met WG zetting met klein steentje. De Onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 gr ø 50
Ring GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de kop een bloemversiering bezet met 5 briljanten, totaal ca 0,12 crt ca 3 gr ø 59
Twee armbanden met jade. Twee double armbanden met staafjes met daarin jade. Lengte 20 cm
Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.
Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...
Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...