Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, ruiter te paard
Startprijs 120 EUR

J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Resultaat: 130 EUR

Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.100 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Schilderij, Grambrugge
Startprijs 900 EUR

J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G

Wilkinson
Resultaat: 275 EUR

Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G

Jan B. Pospisil
Startprijs 150 EUR

Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G

Gesig. J. Krachkovsky
Startprijs 2.000 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Schilderij, boer bij boerderij
Startprijs 150 EUR

Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G

Litho, vele figuren
Startprijs 150 EUR

Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, v. Langen
Startprijs 60 EUR

H. van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 24x30cm. Cond.: G

Renard, strandgezicht
Startprijs 140 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen en figuren (2 gaten bij boom), 81x116cm. Cond.: R

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Schilderij, T. v. Asten
Resultaat: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G

Schilderij
Startprijs 300 EUR

Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G

Sven Hjalmarsson, landschap
Resultaat: 50 EUR

Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G

Dommersen
Startprijs 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

H. Bellis, stilleven
Startprijs 380 EUR

H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G

Wim Bos, haven
Startprijs 125 EUR

Wim Bos (1906-1974) bedrijvigheid in de Rotterdamse haven, gemengde techniek op papier, 73x53 cm Cond:G

Schilderij, Derk Meeles
Startprijs 140 EUR

Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch, ongesigneerd (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, 2 voeten met steen (krimpnaden, bitumen) 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Resultaat: 100 EUR

Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G