J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G
Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G
Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G
Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G
Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm
Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G
Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G
H. van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 24x30cm. Cond.: G
P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen en figuren (2 gaten bij boom), 81x116cm. Cond.: R
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G
Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G
Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U
H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G
Wim Bos (1906-1974) bedrijvigheid in de Rotterdamse haven, gemengde techniek op papier, 73x53 cm Cond:G
Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G
C.J. Snoeyerbosch, ongesigneerd (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, 2 voeten met steen (krimpnaden, bitumen) 24x30cm. Cond.: G
Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G