Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke globe
Resultaat: 800 EUR

Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...

Commode, 4-laden
Startprijs 300 EUR

Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93

Hanger WG parel
Startprijs 700 EUR

Hanger WG 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm.

Tafel + 2 bankjes
Startprijs 350 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 2 bijbehorende banken 20e eeuw 78x79x201 en 198x39x50

Tondeldoos, geweer
Resultaat: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.

Beeld, 3 gemsen met lamp
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G

Eiken boekenkast
Resultaat: 130 EUR

Oude eikenhouten boekenkast met geslepen glas 2e helft 20e eeuw met panelen aan de zijkanten 183x108x39cm. Cond.: G

Kavel zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...

Kavel van 47 zakhorloges
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 47 zakhorloges, quarts, zilver en goudkleurig.

2 Vleesdienvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel zilveren 835/000 vleesdienvorkjes , steel met puntfilet. MT H. Hooykaas Schoonhoven anno 1948. Cond:G ca 54 gram en 16cm

Oorstekers parel double
Startprijs 50 EUR

Oorstekers double met parel. Double oorstekers in de vorm van een hart met een hartvormige parel. ø 17x16 mm, steker in het midden, ca 4.2 gr

Inktstel, zilv. dopjes
Startprijs 180 EUR

Antiek Biedermeier Hollands inktstel met kristallen flacons en thermometer, voorzien van zilveren, 835/000, voet en twee zilveren dopsluitingen, op zwart basement met 3 ivoren voetjes. 2e helft 1800. ...