Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.
Kavel met 22 Nederlandse munten vanaf 1897 tot 1980, Cond.: ZFR-FR
Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G