Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoeltje
Startprijs 40 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Oosterse plated tafel
Resultaat: 100 EUR

Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.

Bureaustoel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG

Mahonie trumeau
Resultaat: 175 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.

Biedermeier commode
Startprijs 140 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier commode omstreeks 1870(penantkast, krimpnaad zijkant) 95x95x55 Cond:R

Groene kist
Startprijs 70 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Engelse Windsorstoel
Resultaat: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.

Kapstok
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G

Spinnetafeltje + stoeltje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.

Voetenbankje
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke houten objecten: 1x Jugendstil wand-hoekconsole met zweepslag floraal decor (compositie metaal), 1x kerfsnede voetbank van notenhout ca. 1900 en 1x Chinese hocker ca. 1900 (marmer op...

Barokstijl hemelbed
Startprijs 200 EUR

Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99

Zwarte hoek-etagere
Startprijs 60 EUR

19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G

Louis Philippe bank
Startprijs 150 EUR

Duitse notenhouten Louis PHilippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80

Biedermeier kast
Startprijs 150 EUR

Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G

Hoekkast
Resultaat: 110 EUR

Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm

Louis Philippe buffet
Startprijs 150 EUR

Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.

Hutkoffer
Startprijs 50 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Mahonie speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.

Buikcommode 3-laden
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R

1-Deurs vitrine
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.

Uittrektafel + 6 stoelen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78

Halve maan tafel
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G

Duitse barok spinde
Resultaat: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

Eiken baluster tafel
Resultaat: 300 EUR

Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G