Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Zilveren lepeltjes
Startprijs 15 EUR

Zes kleine zilveren lepeltjes met getrembleerde steel, 835/000 (kleinkeur), MT: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen Schoonhoven 1870-1910, ca. 22gr. L.: 9,5cm.

Hollandse barokcommode
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.

Kussenkast
Resultaat: 190 EUR

Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G

2-Delige scheerset
Startprijs 110 EUR

Tweedelige antieke scheerset in origineel kistje "T.R. Cadman + Sons Sheffield England" met heft van imitatie-ivoor 18x7x2,5cm. Cond.: G

Hanger WG briljant
Startprijs 85 EUR

Hanger WG, 585/000, met 1 briljant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein briljantje in een royale zetting. ca 3,5 gr 18.5mmx30mm Nieuw

6 Zilv. borrelepels
Resultaat: 20 EUR

Zes fraaie zilveren borrel-lepeltjes met opstaande filetrand, kleinkeur 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 64gr. L.: 9cm. Cond.: U

Grenen 1-deurs kast
Startprijs 250 EUR

Grenenhouten 1-deurs kast ca. 1900 in barokstijl, Zuid Duitsland, met snijwerk en "Zangenkopf" in goede staat 193x115x50

5 Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen borden met goud en\of florale decors en geschulpte rand. 22cm Cond:G

Armband WG briljant
Startprijs 1.300 EUR

Elegante armband WG 585/000 royaal bezet met briljanten. Armband met sierlijk ovaal middenstuk bezet met 11 royale briljanten, ø 2.4-3.5. De rand om het middenstuk is bezet met briljanten, verlopend i...

2 Zilveren tafelstukken
Startprijs 450 EUR

Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken als fazantenhaan en hen. ca 20x9cm onbekende keurmerken, 123gr Cond:G

Kandelaar
Startprijs 250 EUR

Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G

Collier diamant parel
Resultaat: 60 EUR

Collier met splinters ruwe diamant, bruin met in het midden een bruine zoetwaterparel., ø 10 mm. Het collier is voorzien van een zilveren sluiting Lengte 45.5 cm, ca 5,8 gr

Zilveren visschep
Resultaat: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

3-Delige set zilver
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere drie delige zilveren, 835/000 set bestaande uit een mosterdpotje en een peper- en zoutbakje. Louis XVI stijl, versierd met guirlandes en bloemen. Bakjes staan op klauwpootjes en zijn voorzi...

Zilveren dekselschaal
Startprijs 650 EUR

Sierlijke dekselschaal zilver 925/000. Glad model met op de schaal en op de deksel een gematteerd gedeelte versierd met bloemen. Op de deksel zit een een uitgewerkte bloem. En de schaal is voorzien va...

Grote stoel
Geen vanafprijs

Grote bruinlederen stoel 2e helft 20e eeuw 96x93x90cm. Cond.: R

2 Stoeltjes, Lousi Seize stijl
Resultaat: 110 EUR

Twee bronskleurige Louis Seize stijl stoelen met lyra en stoffering ca. 1880 in goede staat 90x40x40cm.

Miniatuur commode
Startprijs 425 EUR

Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.

Mahoniehouten bank
Resultaat: 150 EUR

Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G

Man bij lantaarn
Resultaat: 100 EUR

Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G

Ring GG briljant
Resultaat: 60 EUR

Sierlijke ring GG 585/000 met briljanten. Slagring met in het midden 3 opstaande chatons met briljanten, twee wat gelig van kleur, en aan weerskanten in de band 3 wat kleinere briljanten. Totaal ca 0....

12 Zilv. lepeltjes + glas
Resultaat: 25 EUR

Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...

Kavel zilver
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren lepeltjes en vorkjes (835/000) bestaande uit 4 theelepels met zuilbewerking en 6 taartvorkjes met zogenoemde bokkenpoot, ca. 113gr.

Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR

Broche GG 750/000 met diamanten. Broche in de vorm van een bewerkte strik met een soort linten in RG. In het midden van de strik zit een halve maan in WG bezet met briljanten. In totaal 17 briljanten ...