Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kaarsenstandaard 18e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U

Gietijzeren paraplu-standaard
Resultaat: 50 EUR

Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.

5-Delige gietijzeren haardset
Geen vanafprijs

5-Delige gietijzeren haardset, staander met schepje, borstel, pook en tang. 82cmx17x17cm. Cond.:G

Diverse heksenketeltjes
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse gietijzeren heksenketeltjes, eind 20e eeuw, Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 30 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel 48x36x30cm.

Staande koperen asbak
Geen vanafprijs

Staande koperen asbak begin 20e eeuw, Art Nouveau K.M.D. Tiel, 89xØ23cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Resultaat: 40 EUR

Geelkoper gedreven houtbak met hengsel

Koperen papaplubak + kolenbak
Geen vanafprijs

Paraplubak en kolenbak van gedreven koper, begin 20e eeuw, 54xØ24cm. en 42xØ22cm. Cond.: U

Houten staande asbak
Startprijs 110 EUR

Beukenhouten notenkleurige staande asbak met fraai draaiwerk en bronzen greep, H.:65cm.

Visweegschaal
Geen vanafprijs

Koperen visweegschaal

Diversen koper
Resultaat: 20 EUR

Diverse koperen gebruiksvoorwerpen w.o: een olielampje, schenkkan, lepel en strijkijzer van ijzer

Houten dienblad
Geen vanafprijs

Houten kerfsnede dienblad met vogelmotief

Standaard met 2 zwaarden
Startprijs 50 EUR

Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G

Appelketel
Startprijs 40 EUR

Geelkoperen appelketel 19e eeuws, 30xø23cm. Cond.: R

Bureaulamp
Resultaat: 20 EUR

Koperen bureaulamp met gemarmerde glazen kap, 20e eeuw, 37xø28cm. Cond.: U

5-Armige kaarsenstandaard
Resultaat: 50 EUR

Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U

Wijwaterkan
Startprijs 60 EUR

Oude wijwaterkan van koper ca. 1900, kerkelijk zinken bakje met gotisch motief, 26x12x14cm. Cond.: U

Wierookvat
Resultaat: 70 EUR

Oude wierookbrander (kerkelijk), 20e eeuw, 15xø14cm. Cond.: U

Kerkbel
Resultaat: 100 EUR

Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U

Divers koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Divers koperwerk, o.a. blaasbalg, koffiemolen,kannen etc. div. afm. Cond.: G

Vruchtenhouten paneeltje
Resultaat: 20 EUR

Vruchtenhouten paneeltje met snijwerk, oosterse voorstelling van 2 dames bij een tempel, 60-er jaren, 40x50cm. Cond.: R

Speculaasplank
Resultaat: 40 EUR

Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R

2 Houten beelden
Geen vanafprijs

2 Tropisch houten Aziatische Bustes. man en vrouw

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G