Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, figuren en pagode (3x minimale randschade en 2x haarscheur) ø23,5cm. Cond.: R
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Vijf antieke porseleinen kop & schotels 19e eeuw, handbeschilderd (2 schotels beschadigd en 1 oor van een kopje gelijmd) 8-11cm. Cond.: R-G
Grote Japanse satsuma vaas ca. 1900 met decor van figuren en goud (gesigneerd) in goede staat 38xø21cm.
Drie delen Chinees Familie Roze porselein 18e-19e eeuw: 1x kom met floraal decor (goed), 1x diep bord met floraal en kraanvogeldecor (bijzondere kwaliteit, beschadigd en gelijmd), 1x bord met decor va...
Zes 19/20e eeuwse keramieken geglazuurde Duitse schotels.1. Gesign. Felly Fecht (creme,rood floraal) verder allemaal met tekst o.a. Ein heim in der Welt, Wo die treue (chip) etc. ø 22-31cm., Cond.: R/...
Chinees ( Japans) porseleinen 18e eeuws trekpotje met Familie Roze decor met figuren. minimale chip tuit, verder in goede staat 12x14x8,5cm.
Chinees porseleinen capucijner trekpotje 19e eeuw met bruine glazuur en florale decors (haarscheur in deksel) 12x17xø10cm. Cond.: R
Zes Japanse satsuma porseleinen kop en schotels met figurendecors ca. 1930 5-ø13cm. Cond.: G
Chinees imari porseleinen 18e eeuws bord met decor van goud en flora (randschade) ø23,3cm. Cond.: R
Zeven delen antiek imari porselein: 1x pijpvaasje en 6x fruitmesjes 15,5-16,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom decor van vlinders, vogels en flora 17xø26cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen borden 18e eeuw: 2x borden met geschulpte rand en decors van figuren in landschap (randschade en haarscheuren), 1x 17e-18e eeuw met decor van tuin en vlinder (goed) en 1x klei...
Zeven oude porseleinen theebussen 20e eeuw waarvan 4 zonder deksel: 1x cremekleurig met gouddecor en handbeschilderd met vlinders en vogel, 3x met blauw decor 11-14cm. Cond.: R-G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, mogelijk 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 8x15xø10cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Familie Roze vaas ca. 1900 met rondom decor van spelende kinderen in tuin 16xø10cm. Cond.: G
Acht oude porseleinen Walt Disney figuren: Sneeuwwitje en de 7 dwergen. Waarschijnlijk 40-er jaren, 8-11cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen dekseldoosjes met Familie Roze decors van figuren in landschappen. 5,5xø8,5cm., 4,5x12,5x7cm. en 6xø8,7cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Chinees porseleinen schotel met tuindecor (stuk ingezet) ø41cm. Cond.: R
Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord, gesigneerd en met decor van paradijsvogels en vlinders (randschade), 7xø33,5cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen theekan met florale decors (tuitschade, haarlijn) 17,5xø11,5cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van flora en vaas (2 chips achterkant) ø22,5cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuws bord met floraal- en gouddecor in goede staat met geschulpte rand ø30cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi bord met bloemvaas-decor en geribbelde omranding (1 chip) ø28cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje afkomstig van de Nanking Cargo, gedeelte van het decor is vervaagd 15x22xø12cm. Cond.: R
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M
Kavel van 15 delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed (beschadigd en onbeschadigd) bestaande uit: 11 kopjes, 2 schotels (2 sets kop & schotels) 6-8cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse theebus met zilveren dop en floraal decor in goede staat 11x8x5cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze borden (octagonaal) met decor van eenden en diverse voorwerpen. 1x gerestaureerd (gekramd) en 1x beschadigd, ø21,3cm. Cond.: M-R
Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen penselenvazen 1e helft 20e eeuw met kreeftendecor rondom (gesigneerd) 27xø12cm. Cond.: G
Twee 18e-19e eeuwse Kantonees porseleinen borden met decors van flora, vogels en goud. Minimale randschade ø20cm. Cond.: R
Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen vaas met rode en blauwgroene glazuur en goudkleurig opgewerkt decor (gesigneerd en van mooie kwaliteit) 22xø12,5cm. Cond.: G
Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.
Vijf delen antiek Chinees porselein: 2x 18e eeuwse borden met bloesembomen decors (beschadigd) en 3x 19e eeuwse kopjes (1x spelende kinderen, haarlijn, 2x met florale decors, beschadigd) 4-23cm. Cond....
Zes Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse bordjes (gemerkt) met florale decors en geschulpte rand ( 2x goed en 4x lichte randschade) ø11cm. Cond.: R
Twee borden ca. 1900 Societe P. Regout Maastricht o.a: Tea drinker Chasse au Lion Hannibal Spode, 1x English style Amazone Orie't Tancrede (chip) 13,5-ø31cm. Cond.: R-G
Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R
Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht Wilhelmina bord "Het verheugd Amsterdam aan zijne kinderen in Huldiging 1898" ø20,5cm. Cond.: G
Kavel divers oud porselein o.a: koffiekan, Rosenthal, Maria Weiss, 1x vaas Rosenthal Maria Weiss, 4 eierdoppen Hutschenreuther (1 chip) en 5x Chinese kop & schotels 5-25cm. Cond.: G