Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G
Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G
Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G
Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G
Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, koeien in een landschap 29x23cm. Cond.: R
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R
J. van Reyn ca. 1950, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 81x40cm. Cond.: G
Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G
L. de Jong 1939, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 50x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G
Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 22x30cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G
A.B. Frielink '31, olieverf op linnen, stilleven met kleed, flessen, blaasbalg en aardewerk 65x50cm. Cond.: G
Jeroen Krabbé 1992 (nr. 1/60), lithografie op papier, figuur met hoed 17x23cm. Cond.: G