Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Houtsnedes Dali + boek
Startprijs 150 EUR

Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...

A. Slehcim
Startprijs 30 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G

Litho, Bay
Resultaat: 150 EUR

Enrico Bay nr. 20/50 (1924 - 2003), lithografie op textiel, vrouwelijk naakt met legeronderscheiding 45x60cm. Cond.: G

3 Landkaarten Engeland
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse landkaarten Engeland by John Cary engraver: 1x Scotland, 1x South Britain en 1x Wiltshire, allen met pallisander fineer omlijsting 24x28cm. Cond.: R-G

W. Bos, schepen
Startprijs 220 EUR

Wim Bos, olieverf op linnen, driemaster 50x70cm. Cond.: G

2x K. Terner
Startprijs 30 EUR

Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G

Litho, vele figuren
Startprijs 150 EUR

Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, verso "Bergtesgarden Mühle" 45x31cm. Cond.: G

2x H.A.W. Hanszal
Startprijs 25 EUR

Twee werken van H.A.W. Hanszal (Duitse School), aquarel op papier, zomer en winter 9,5x9,5cm. Cond.: G

Schilderij, Miller
Resultaat: 60 EUR

Milller ca. 1980, olieverf op linnen, riviergezicht met huisje en steiger met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

A. Achenbach
Startprijs 30 EUR

Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G

Engelse prent
Startprijs 30 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

Schilderij, Reinicke
Startprijs 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Schilderij,
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, koeien in een landschap 29x23cm. Cond.: R

Stolpe
Startprijs 135 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G

Schilderij, Ton van Tast
Resultaat: 80 EUR

Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 28x33cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Geiseler ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, dorp in sneeuw (2 plakkers) 100x60cm. Cond.: R

J. v. Reyn, havengezicht
Startprijs 125 EUR

J. van Reyn ca. 1950, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 81x40cm. Cond.: G

Stilleven, monogram
Resultaat: 65 EUR

Monogram '68 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 30x40cm. Cond.: G

L. de Jong, boerderij in landschap
Startprijs 80 EUR

L. de Jong 1939, olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 50x40cm. Cond.: G

Aquarel, Italiaan
Startprijs 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd 95, aquarel op papier, meisjesportret 30x46cm. Cond.: G

Schilderij, Toon van Ttast
Resultaat: 80 EUR

Antonius van de Valk 1884 Delft (Toon van Tast, aquarel op papier, sprookjesfiguren 22x30cm. (incl. lijst 60x83cm.) Cond.: G

Schilderij
Startprijs 125 EUR

A.B. Frielink '31, olieverf op linnen, stilleven met kleed, flessen, blaasbalg en aardewerk 65x50cm. Cond.: G

Litho, Jeroen Krabbé
Startprijs 100 EUR

Jeroen Krabbé 1992 (nr. 1/60), lithografie op papier, figuur met hoed 17x23cm. Cond.: G