Diverse delen oud/antiek glas/kristal: 3x karaffen, 1x dekselkom (beschadigd), 1x kaasstolp (chips), messenleggers en 2x antieke glaasjes 7-30cm. Cond.: R
Antieke Duitse kristal geslepen bierpul met gegraveerd floraal decor en tinnen deksel. Historisme ca. 1880. In goede staat. H.23cm.
Twee delen glas ca. 1930: 1x mat glazen bolle vaas met rennende paarden decor 18xø17cm. en 1x geschulpte schaal met kersenrank-decor en parelmoer effect binnenin 5xø15cm.
Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G
Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R
Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M
Drie oude/antieke bekers van keramiek/porselein: 1x Toby Mug ca. 1900 (chip van deksel af), 1x Duitse beker met speeldoos ca. 1950 en 1x Duitse dekselbeker ca. 1900, blauw met gouddecor 15-18cm.
Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G
Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.
Twee delen oud Duits porselein van Meissen ca. 1980: 1x schaaltje met lichtblauw- en gouddecor 2xø11cm. en 1x schaaltje met bloemen en insecten 2x8x6cm. Cond.: G
Drie delen oud Duits porselein: 1x tafelschaal met putti en bloem (beschadigd), 1x Plaue Schierholz porseleinen schaal met decor van goud en bloemen (1 bloem beschadigd) en 1x kristallen schaal met po...
Drie oude/antieke Fayence sierborden: 1x Frans Fayence, verso gesigneerd Rollon polychrome, 1x Delfts polychrome met drakendecor en 1x groot herdenkingsbord 1903-1943 (chip bodemrand) 22-35cm. Cond.: ...
Drie delen keramiek ca. 1940: 1x eierhouder met kurken (chip) 13xø14cm., 1x eierhouderset (8-delig) 5xø16cm. en 1x bevrijdingsbeker (10e bevrijdingsdag 1945-1955) Petrus Regout Maatsricht 10xø7,5cm. C...
Drie delen antiek porselein met wapendecors: 2x verdeelschalen en 1x grote schaal met signatuur (N. Lanseras?) gedecoreerd met wapens, putti etc. 18-20cm. Cond.: G
Drie oude porseleinen gebaksets 20e eeuw: 1x Mielow Poland (minimale chips), 1x Zwiebelmuster, ongemerkt (chips) en 1x porn. Sace (goed) 12-30cm. Cond.: R-G
Drie delen oud Chinees porselein: 2x schotels met bloesemboomdecor 18e eeuw (1x gelijmd en 1x minimale chips rand) ø22cm, 1x bloempot capucijner 19e eeuw met bloemdecor (goede conditie) 9,5xø11cm.
Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen potten met tekens 5,8xø10cm. Cond.: G
Vier beelden met dierenvoorstellingen 20e eeuw: 1x beeld met herdershonden van keramiek Czechoslowakija (neus gelijmd), 1x keramieken beeld met Bullterrier ca. 1930, 1x metalen mopshond, brons gepatin...
Vier delen oud/antiek Fayence: 2x Franse schenkkannetjes ca. 1900 of ouder, 1x capodimonte moccakopje met vergulde binnenkant R. Capodimonte Italy en 1x dekselschaal R. Capodimonte met decor van putti...
Vier delen oud wit keramiek/porselein: 1x witte Chinese keramieken opengewerkte vaas, 2x witte porseleinen flacons met schelpjes (chips af) en 1x Royal Copenhagen flacon met portret en verso zwaandeco...
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Oude bisquit porseleinen buste, voorstellend R. Wagner (monogram en nr 812) Cond.: G