Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
J. Blomeyer 1978 (Duitse School), olieverf op linnen, "Phäonien" 60x67cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G
C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met haan en kippen 20x25cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
J.B. Lakeman, olieverf op linnen, bos met beek 30x41cm. Cond.: G
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
H. Riedmann ca. 1960 ( 1913 - 1991 München) Duitse School, olieverf op linnen, plasgezicht met eenden 50x60cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Drie delen 19e eeuws Kantonees porselein (mandarijndecor): 1x kannetje (deksltop vernieuwd), 1x set vazen met goud en figurendecor, 1x vaas (chip bovenrand), 1x vaas (oude haarlijn)O 15-26cm. Cond.: R
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met rondom decor van flora. vlinders en vogels (gesigneerd) 36,5x14x10,8cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse schotels Queng Longg met floraal decor (3x lichte randschade, 1x haarlijn) Cond.: R
Twee delen imari porselein 19e eeuw: 1x penselenvaas met floraal decor (bakfout bodem) 16xø19,3cm. en 1x grote vaas met floraal decor 25xø14,5cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met decor van goud, flora en vogels (zeldzame vorm) in goede staat 5x34x30cm.
Zes delen porselein/keramiek met honden (boxers): 2x keramieken boekensteunen ca. 1930, 1x sierbord "Dogs Life" en 3x keramieken boxers 11-24cm. Cond.: G