Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Fr. Irmarr
Resultaat: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Broche opaal
Resultaat: 30 EUR

Broche GG 585/000 met opaal. Staafbroche met in het midden een ovale witte opaal, mist stukje. 9x13 mm ca 3.3 gr lengte 54 mm

Comtoise
Startprijs 125 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G

Houten hangklok
Resultaat: 60 EUR

Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.

Ketting met stempel
Resultaat: 40 EUR

Collier zilver 835/000 met stempel. Fraaie lange horlogeketting, gourmetschakel, lengte 130 cm, met als hanger een klassieke stempel ca 36.5 gr

Pendule
Startprijs 60 EUR

Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G

6 Antieke roemers
Resultaat: 15 EUR

Zes Duitse mondgeblazen roemer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Gothische bronzen kist
Startprijs 500 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

Italiaanse kist
Startprijs 4.900 EUR

Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...

Miniatuur kruiwagen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.

3-Delig bankstel
Resultaat: 250 EUR

Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.

Wortelnoten commode
Resultaat: 160 EUR

Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.

4 Figurenconsoles
Resultaat: 140 EUR

Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G

3 Olifantjes
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke ivoren olifantjes Oosters 5-7cm. Cond.: G

Eiken Hollandse secretaire
Resultaat: 90 EUR

Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.

2 Scheermessen
Startprijs 160 EUR

Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G

2 Bijbels, zilv. sloten
Resultaat: 110 EUR

Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft

Bekervorm, dieren
Resultaat: 50 EUR

Antiek ivoren figuur, voorstellend een slang, krokodil, vogels en schildpad in vaasvorm 17cm. Cond.: G

3 Antieke stoelen
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.

Pronklijst
Resultaat: 70 EUR

Lijst ca. 1880 in goede originele staat 88x76cm. binnenmaat 62x50cm.

Granaatsnoer
Resultaat: 40 EUR

Snoer met mooie granaten met zilveren 835/000 sluiting. Collier van granaten, ø 5.2 mm, van een goede kwaliteit bevestigd aan een zilveren ovale sluiting met bewerking. ca 47 gr lengte 88 cm

Chesterfield bank
Resultaat: 240 EUR

Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.

Meissen vogel
Resultaat: 70 EUR

Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.

Schrijf/scheepskist
Startprijs 80 EUR

Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G