Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G
Broche GG 585/000 met opaal. Staafbroche met in het midden een ovale witte opaal, mist stukje. 9x13 mm ca 3.3 gr lengte 54 mm
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.
Collier zilver 835/000 met stempel. Fraaie lange horlogeketting, gourmetschakel, lengte 130 cm, met als hanger een klassieke stempel ca 36.5 gr
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Zes Duitse mondgeblazen roemer-glazen met emaille beschildering en gouddecor ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...
Zilveren (835/000) miniatuur bloemen-kruiwagen met fraai versieringen, Nederlands gekeurd anno 1904, 3x8cm.
Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Vier eikenhouten handgestoken figurenconsoles ca. 1900 Engeland 25x12x12cm. Cond.: G
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Twee bijbels met zilveren sloten: 1x bijbel met een dubbele sluiting, MT: Adrianus de Vaal Schoonhoven en 1x bijbel met een enkele sluiting met losse kaft 16x9x6cm. Beide met zwart lederen kaft
Antiek ivoren figuur, voorstellend een slang, krokodil, vogels en schildpad in vaasvorm 17cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Snoer met mooie granaten met zilveren 835/000 sluiting. Collier van granaten, ø 5.2 mm, van een goede kwaliteit bevestigd aan een zilveren ovale sluiting met bewerking. ca 47 gr lengte 88 cm
Oude bruin lederen Chesterfield bank 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x190x90cm.
Duitse Meissen porseleinen vogel (gesigneerd Weiss?) ca. 1970 in goede staat 16,5cm.
Schrijf-scheepskist 19e eeuw met origineel beslag, hengsel, vakverdeling etc., beschilderd met mahonie-effect (lichte lakschades) 17x41x24cm. Cond.: G