Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.
Zilveren rammelaar met 4 belletjes in de vorm van een trompet, 835/000, ca. 16gr. L.: 11cm. Cond.: G
Collier met Barnsteen. Collier met ronde verlopende Barnsteenkralen, ø 10-15 mm. Lengte 65 cm totaal ca 73 gr
Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr
Lot Tedora bedels, zilver 925/000 hartjes met namen. lot met 8 bedels ca 32.5 gr Nieuw
Lot met diverse sieraden met ivoor en zilvero.a. een kruisje een hoefijzer een klaver vier, 3 slagtandjes en een paar oorknoppen met kleine olifantjes
Duitse fantasiebroche 333/000 met tanden. Staafbroche in de vorm van een tak met in het midden bladeren en 2 slagtandjes. ca 8.00 gr Lengte 68 mm
Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G
Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G
Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. IN goede staat 20e eeuw 125xø33cm.
Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.
Delfts blauw keramieken 18e-19e eeuws bord, gemerkt L.P.k. met Chinees decor in goede staat 5xø33cm.
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...
Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.
Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G
Twee figuren van compositie metaal ca. 1880: 1x buste van een dame en 1x tafelthermometer met vioolspelende putti(viool is stukje af) 17-149cm. Cond.: R-G
Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G