Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Queen Anne tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.

Zilveren rammelaar
Resultaat: 110 EUR

Zilveren rammelaar met 4 belletjes in de vorm van een trompet, 835/000, ca. 16gr. L.: 11cm. Cond.: G

Collier met Barnsteen
Startprijs 150 EUR

Collier met Barnsteen. Collier met ronde verlopende Barnsteenkralen, ø 10-15 mm. Lengte 65 cm totaal ca 73 gr

Lot kinderringen zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr

Lot Tedora bedels
Resultaat: 50 EUR

Lot Tedora bedels, zilver 925/000 hartjes met namen. lot met 8 bedels ca 32.5 gr Nieuw

Lot ivoren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot met diverse sieraden met ivoor en zilvero.a. een kruisje een hoefijzer een klaver vier, 3 slagtandjes en een paar oorknoppen met kleine olifantjes

Duitse broche
Startprijs 175 EUR

Duitse fantasiebroche 333/000 met tanden. Staafbroche in de vorm van een tak met in het midden bladeren en 2 slagtandjes. ca 8.00 gr Lengte 68 mm

Schilderij, Prof. Pospischl
Startprijs 100 EUR

Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Startprijs 150 EUR

Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G

2 Vaasjes satsuma
Startprijs 40 EUR

Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G

Porseleinen vaas
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Chinese porseleinen vaas met blauw en floraal decor, gemerkt. IN goede staat 20e eeuw 125xø33cm.

Plafoniere, kristal
Resultaat: 40 EUR

Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.

Delfts blauw bord
Startprijs 90 EUR

Delfts blauw keramieken 18e-19e eeuws bord, gemerkt L.P.k. met Chinees decor in goede staat 5xø33cm.

Krist. menageset
Startprijs 130 EUR

Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...

Wedgwood
Resultaat: 160 EUR

Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...

Mahonie wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.

Sabel
Startprijs 100 EUR

Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 65 EUR

Antieke viool anno 1915, gemerkt Stradivarius met strijkstok 67cm. Cond>: G

Lektuurbak
Resultaat: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

Blauw Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Startprijs 75 EUR

Twee figuren van compositie metaal ca. 1880: 1x buste van een dame en 1x tafelthermometer met vioolspelende putti(viool is stukje af) 17-149cm. Cond.: R-G

2 Delen scheepvaart
Resultaat: 35 EUR

Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G

5 Delen zilver
Startprijs 45 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

Groot Grieks ikoon
Resultaat: 375 EUR

19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G