Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.
Drie oude Hollandse Porseleyne Fles wandplaquettes, polychrome Delft "Het Koningshuis en Kerstmis": 1x grote plaquette 1898-1948
Oude Duitse keramieken zuil met bloempot ca. 1960 "Bay nr. 673/22 West Germany" met bruine glazuur in goede staat 60xø22cm.
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...