Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 met zirconia's. Brede ring met 7 ovaal geslepen champagnekleuirge zirconia's gezet in 5 rijen met lichtblauwe zirconia's. De ring is gerhodineerd. Breedte ring 19 mm ø 56 ca 16.2 g...
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.
Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G