Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen familie roze schotel 20e eeuw, verso gemerkt in goede staat ø40cm.
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van flora en kraanvogel. Bruine omranding (oude haarlijn) Cond.: R
Porseleinen Royal Dux vaas ca. 1900 (Jugendstil) met meisje en salamander op de vaas. Geheel in goede originele staat 26xø14cm.
Grote 18e eeuwse porseleinen schotel met floraal decor, gekramd en haarlijnen ø30,5cm. Cond.: R
Twee delen oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) en 1x Royal Dux porselein, voorstellend een terrier ( gemerkt en genummerd) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G
Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G