Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kang Xi schotel
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G

Familie Roze schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze schotel 20e eeuw, verso gemerkt in goede staat ø40cm.

Grote Chinese kom
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

Grote schotel
Startprijs 40 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van flora en kraanvogel. Bruine omranding (oude haarlijn) Cond.: R

Div. pors. figurengroep
Resultaat: 20 EUR

Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R

Vaas
Resultaat: 50 EUR

Porseleinen Royal Dux vaas ca. 1900 (Jugendstil) met meisje en salamander op de vaas. Geheel in goede originele staat 26xø14cm.

Grote schotel
Startprijs 40 EUR

Grote 18e eeuwse porseleinen schotel met floraal decor, gekramd en haarlijnen ø30,5cm. Cond.: R

3 Schalen
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen schalen (2 gelijksoortig) 30-32cm. Cond.: G

Servies, blauw en bloemen
Startprijs 40 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, theepot (deksel kapot), melkkan, 8 schotels, 6 kopjes 7-23cm. Cond.: G

Servies, blauw/goud
Startprijs 50 EUR

Servies 19e eeuw bestaande uit: koffiekan, suikerpot, 9 schotels, 11 kopjes (2 beschadigd), 11 bordjes, theepot 7-28cm. Cond.: G

Gemberpot
Resultaat: 30 EUR

Familie Roze 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met decor van vogels, bloemen en figuur op het deksel (oude haarlijn deksel) 16xø12,5cm. Cond.: R-G

3 Plaquettes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.

Gemberpot + Schaal
Startprijs 15 EUR

Twee delen oud Chinees porselein: 1x gemberpot ca. 1930, gemerkt met figuren en bloemendecor 13xø10cm. en 1x schaal 19e eeuw met floraal decor (oude haarlijn) 9xø17cm. Cond.: R

Duitse kruik
Startprijs 20 EUR

Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.

Fam Rose, schaal + schotel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

2 Vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

Fam. Rose vaas
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas 20e eeuw met figurendecor. Gesigneerd en in goede staat 30xø12cm.

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 30 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Pors. kop & schotel
Resultaat: 50 EUR

Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G

Servies, Blue Danube
Resultaat: 90 EUR

Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...

5x Hummel
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude Hummel figuren: 1x meisje met gieter 1990/1999, 1x kindje met schep 1990/1999, 1x kindje met hoed en schep 1999/2008, 1x meisje met bloemen 1990/1999 en 1x meisje met mand 1990/1999. Ca. 9,5...

5x Royal Kopenhagen
Startprijs 15 EUR

Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...

Pierrot + hondje
Startprijs 25 EUR

Twee delen oud keramiek/porselein: 1x Pierrot zeepbakje ca. 1930 (gemerkt) en 1x Royal Dux porselein, voorstellend een terrier ( gemerkt en genummerd) 20e eeuw 11-13cm. Cond.: G

2 Chin. spekstenen beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G