Fries collier, 585/000 met filigrainbewerking. Collier gemaakt van schakels met filigraine bewerking en voorzien van een veeroog, vakwerkcollier. Lengte 40 cm, ca 8.8 gr
Engelse 4-delige Wernicke kast ca. 1920 van eikenhout met 6 deuren in goede staat 163x85x45cm.
Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.
Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...
Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G
Twee Art Deco stijl bronzen eekhoorn boekensteunen met zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A. Weinmann 29x21x11cm. Cond.: G
Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...
Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G
Drie ikonen 19e eeuw in goede originele staat met gouddecor (1x plated). Dubbel decor (Rusland, Griekenland) 11-14cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, stilleven. 60x80cm., Cond.:G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vrouw met papegaai Cond.: G
Grote Engelse wortelnoten tafelklok ca. 1960 met maanstand en bronzen ornamenten in goede staat 42x29x19cm.
Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.
Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G
Oude Jugendstil vaas, gesigneerd Gallé bevat gebruikerssporen en slijtplekken 13x12x6cm. Cond.: R-G
Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.
Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Lot GG 585/000 met o.a. 2 ringen, 2 armbanden en een collier met kleine parels. totaal ca 17.3 gr
Art Deco ring GG 585/000 met aquamarijn. Strakke ring met een GG ovale rand met daarin een ovaal gefacetteerde aquamarijn, 14x8.5mm, Grootte bovenzijde 21x14 mm. ca 7.5 gr ø 55/56
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School), olieverf op linnen (bedoekt), Alexander de Grote 46x71cm. Cond.: R
Bronzen tafellamp met marmeren voet, voorstellend ibissen bij bamboe 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.