22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Portemonnee, schelpvorm
Startprijs 30 EUR

Parelmoer portemonnee 19e eeuw in schelpvorm (scharnier zit los) 8x3x5cm. Cond.: G

Kavel divers
Resultaat: 35 EUR

Kavels oud divers o.a: 1x koperen wandgong ca. 1930, 1x Makkumse schotel polychroom 20e eeuw, 2x strijkijzers, kinderspeelgoed en 1x blikken huisje 9-31cm. Cond.: G

3 Houten kistjes
Resultaat: 45 EUR

Drie oude kisten 1e helft 20e eeuw: 2x eikenhout en 1x beukenhout. (1x met bandintarsia) 26-37cm. Cond.: G

Bewerkt koperen kistje
Resultaat: 70 EUR

Neogothische bronzen kist ca. 1910 met rondom gothische voorstellingen, 11x23,5x14cm. Cond.: G

Speeldoos met platen
Resultaat: 600 EUR

Brieven weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Duitse brieven-weegschaal ca. 1900 met bewerkte gietijzeren voet, gemerkt D.R.P. Fertig in goede staat 30cm.

Ketel
Resultaat: 50 EUR

Koperen kraankan
Startprijs 50 EUR

Kastje met inhoud
Resultaat: 25 EUR

Hollandse wortelnoten hangvitrine ca. 1900 in barokstijl 71x72x28cm. Cond.: G

Hollandse octant
Resultaat: 180 EUR

2 Ketels
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.

Dienblad
Resultaat: 36 EUR

Jugendstil dienblad ca. 1900 met keramieken plaquette en landschapsdecor. Vernikkelde omranding, geheel in goede staat 4x53x35cm.

Theestoof
Startprijs 50 EUR

Theestoof 19e eeuw met spijlen en messing binnenbak in goede staat 46x34cm.

Jugendstil standaard
Resultaat: 50 EUR

2 Geweren holsters
Startprijs 90 EUR

Twee oude lederen pistoolholsters 20e eeuw in goede staat 27x12x5cm.

Dubbel brons fotolijstje
Startprijs 70 EUR

Oude bronzen fotolijst voor 2 foto's 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x25cm.

5 Degens
Startprijs 130 EUR

Vijf antieke oefendegens ca. 1900 (waarvan 1 stel) 100-107cm. Cond.: R-G

Katana zwaard
Resultaat: 175 EUR

Dubbelloops pistool
Startprijs 300 EUR

Revolver, penvuur
Startprijs 150 EUR

Kleine antieke penvuur revolver 19e eeuw, Acier Fundu Cond.: G

Dolk
Startprijs 125 EUR

Dolk met messing en benen heft ca. 1900 in goede staat 31cm.

2 Steenslot pistolen
Resultaat: 160 EUR

Twee black powder pistolen 2e helft 20e eeuw (functioneel voor schietsport): 1x R. Guerpo de Guard de la Persona del rey en 1x Charlote black powder (vuursteenontsteking) Italië 34-35cm. Cond.: G

Sabel
Startprijs 160 EUR

Hollandse sabel ca. 1900, gemerkt ijzerhouwer met bronzen vergulde heft met leeuwenkop. In goede originele staat 106cm.

Antiek gewerenrek
Startprijs 200 EUR