Parelmoer portemonnee 19e eeuw in schelpvorm (scharnier zit los) 8x3x5cm. Cond.: G
Kavels oud divers o.a: 1x koperen wandgong ca. 1930, 1x Makkumse schotel polychroom 20e eeuw, 2x strijkijzers, kinderspeelgoed en 1x blikken huisje 9-31cm. Cond.: G
Drie oude kisten 1e helft 20e eeuw: 2x eikenhout en 1x beukenhout. (1x met bandintarsia) 26-37cm. Cond.: G
Neogothische bronzen kist ca. 1910 met rondom gothische voorstellingen, 11x23,5x14cm. Cond.: G
Grote Duitse Polyphon speeldoos ca. 1880 met notenhout fineer op eiken kast. Intarsia met bloemenmotief op deksel. Technisch en optisch in uitstekende staat 23x40x36cm.
Duitse brieven-weegschaal ca. 1900 met bewerkte gietijzeren voet, gemerkt D.R.P. Fertig in goede staat 30cm.
Grote 19e eeuwse koperen appelketel voor fornuis (zakketel) in goede staat 32x38xø24cm.
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Hollandse wortelnoten hangvitrine ca. 1900 in barokstijl 71x72x28cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse ketels: 1x messing, 1x roodkoper (met zwaluwstaart verbinding). In goede originele staat, licht bedeukt ø15-ø27cm.
Jugendstil dienblad ca. 1900 met keramieken plaquette en landschapsdecor. Vernikkelde omranding, geheel in goede staat 4x53x35cm.
Theestoof 19e eeuw met spijlen en messing binnenbak in goede staat 46x34cm.
Jugendstil stijl standaard (schildersezel) met floraal zweepslagmotief en vrouw 20e eeuw 65x25x26cm. Cond.: G
Twee oude lederen pistoolholsters 20e eeuw in goede staat 27x12x5cm.
Oude bronzen fotolijst voor 2 foto's 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x25cm.
Vijf antieke oefendegens ca. 1900 (waarvan 1 stel) 100-107cm. Cond.: R-G
Oud Japans katana samurai zwaard, gemerkt M.P. 2e helft 20e eeuw met vleermuis op de heft 99cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws gegraveerd pistool in goede staat 21,5cm.
Twee black powder pistolen 2e helft 20e eeuw (functioneel voor schietsport): 1x R. Guerpo de Guard de la Persona del rey en 1x Charlote black powder (vuursteenontsteking) Italië 34-35cm. Cond.: G
Hollandse sabel ca. 1900, gemerkt ijzerhouwer met bronzen vergulde heft met leeuwenkop. In goede originele staat 106cm.
Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.