Kristallen boterstolp versierd met waaierslijpsel op onderschotel (ø17cm.) met Hollands zilveren (835/000) knop. Kleine chips aan schotel
Prachtige Ring RG 750/000, schakelmodel met 102 diamanten. Brede ring met schakelmotief, bezet met 102 diamanten, totaal 1.43 crt. Breedte 21.8 mm ø 56 ca 21.2 gr
Ring GG 585/000 met amethist. Ring met grote bewerkte zetrand, getorste bewerkingen met in het midden een ovaal gefacetteerde amethist, 12x9 mm. ø 59 ca 5.2 gr
Hanger GG 585/000 in de vorm van een hond. de hanger is voorzien van schroefdraad en kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 13x 22 mm ca 2.3 gr Nieuw
Hanger GG 585/000 in de vorm van een bol hart. De hanger is voorzien van een oog met schroefdraad. Kan gebruikt worden als ashanger. Grootte 17x17 mm. ca 3.4 gr Nieuw
Broche GG 585/000 met amethist. Elegante ovale broche met gladde GG zetrand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist. Grootte broche 23x11 mm. ca 3.5 gr
Ring GG 585/000 met amethist. Ring met aan de bovenzijde een cabouchon ovaal geslepen amethist in een GG zetkast met getorste rand, welke gerepareerd is. grootte 24x15 mm ca 7.6 gr ø 55
Lot double betaande uit o.a. een set oorclips en hanger met tijgeroog, manchetknopen, hanghorloge, horlogeketting, armbanden en hangers.
Zilveren vork met initialen AJN, voorzien van 18e eeuws zilveren heft met voorstellingen van schepen, kerken etc.. Bekroond met een springende hond, ca. 32gr. L.: 16,5cm.