Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G
Kristallen strooier met zilveren schroefdop (Engels 925/000), MT: P&W, 15xø5cm. Cond.: U
Oude zilveren- overlay man op ski's, oud model Z gekeurd op stenen basement, H.: 16cm. Cond.: U
Bijbel met dubbele Hollands zilveren sloten, 835/000, Jaarletter: T: 1791, MT.: J.Koppenol, Schoonhoven. 10x7x6cm., Cond.:G
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Collier en armband met Nefriet kralen. Een collier van Nefrietkralen, ø 10 mm lengte , met GG 585/000 antieke bolsluiting en een armband bestaande Nefrietstukken, cylindervormig met zilveren 835/000 e...
Ring GG 585/000 met diamanten. Slagring met aan weerskanten 4 zetkastjes met briljantjes, verlopend in grootte. ca 2.7 gr ø 53
Lot met zilveren sieraden betaande uit o.a.broches, hangers met voorstellingen en manchetknopen. ca 78 gr
Armband zilver 925/000 met grote schakels. Armband bestaande uit 4 grote schakels in de vorm van een soort bliksemflits met grote tussenogen. Breedte 4 cm, lengte 21 cm. ca 49.1 gr
Hanger zilver 925/000 met onyx en markesiet. Vierkante hanger antieke stijl, te gebruiken als medaillon, met in het midden een onyx en verder versierd met markesietstenen. Grootte 17x17 mm. ca 6 gr Ni...
Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr
Colliers zilver 835/000 bestaande uit een lang collier met met ovale en ronde bollen, lengte 75 cm en een jasseroncollier met hart medaillon lengte 78 cm. Totaal ca 44.4 gr
Lot met zilveren armbanden bestaande o.a. uit twee slavenbanden, een slavenband met rode stenen, een armband met vis en twee open rinkelbanden. ca 84 gr
Armband zilver 835/000. 2 rijige armband bestaande uit 3 grove schakels opengwerkt filigrain met langwerpig bewerkt slot. lengte 20 cm ca 26.8 gr
Lot zilver met Aziatische afbeelding bestaande uit een slavenband met slag, twee hangers, een broche en een armband, mist sluiting. ca 36 gr
Ashangers zilver 925/000 met collier. Twee ashangers, één in de vorm van een paard en één in de vorm van een dolfijn, grootte ca 15 mm, met steentje in het oog. De beide hangers zijn bevestigd aan een...
Lot met zilveren sieraden met o.a. paarse stenen. Lot bestaande uit o.a. een appelhanger, een hanger met gele steen, 2 kettingen en een ring met paarse steen. diverse gehaltes ca 65 gr
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Drie delen zilver met blauw glas: 2x sierlijke ovale bakjes met zilveren (835/000) versierde rand met guirlandes en klavers, MT: Fa. BW van Eldrik Zutphen 6x4x3,5cm., bakjes bevatten tevens 2 zoutlepe...
Bijzondere blauwglazen sigarenbeker met witte golfrand en zilveren (835/000) voet voorzien van stippelgravure in ruitvorm en geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. Nederlands gekeurd...
Twee Hollands zilveren kandelaars: 1x slanke kandelaar met filetbewerking 925/000, MT: Bos en Zn BV, Jaarletter Z: 1984, 9,5cm. en 1x bredere kandelaar met filetbewerking 835/000, MT: Vet en zonen si,...
Engels sterling zilveren 5-delig pedicureset, versierd met bloemenranken en medaillons, heften 925/000 zilver, lengte van 13 tot 18cm. Cond.: U
Grote antieke Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak, steel met filetrand. 835/000 grootkeur, jaarletter R: 1901, MT: Daniel van Outvorst Amsterdam, merkteken: As. Bonebakker & Zoon ca....
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.