Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G
Kristallen bonboncoupe op Hollands zilveren voet, 835/000, MT: onduidelijk 10xø13cm. Cond.: U
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G
Zilveren handspiegel, gegraveerd en ajourgezaagde spiegelhand waarin oud belastingstempel "J" 11x28cm. Cond.: U
Ring WG 585/000 met briljant. Gematteerde fijne WG ring met organisch gevormde band met in de band een klein briljantje en onderaan de ring een wat grotere. Totaal ca 0.10 crt ca 2.2 gr ø 57
Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G
Vier antieke Hollands zilveren theelepels, MT: Pieter Suur Den Haag ca. 1870, ca. 22gr. Cond.: U
Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG
Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G
Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.
Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U
Ring GG 585/000 met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren brandewijnkom met drijfwerk en grepen met florale motieven 925/000, Grootkeur, o.a. voorzien van uitvoerstempel (sleutel) Amsterdam. 23x5cm., ca. 214gr. Cond.:U
Mat 700/000 "zilveren" Koreaanse eetset met ingelegde geëmailleerde versieringen: 2 lepels en 4 stokjes, ca. 152gr. L.: 20cm. Cond.: U
Chatelaine zilver 835/000 met gouden detail. Te gebruiken als horlogeketting bestaande uit 4 rijen ketting met in het midden een flexibel gouden detail en aan de uiteinden bewerkte eindstukken en een ...
Ring en twee broches GG 585/000. Een fijne getorste ring, 1.5 mm, met in het midden 3 kleine pareltjes, ø 53, een fijne staafbroche met in het midden een smaragd geslepen smaragdje, 2.3x2.7mm, aan de ...