Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.
Grote Villeroy & Boch cache-pot ca. 1900 van keramiek (handvat gelijmd) 25x40xø30cm. Cond.: R
Duits porseleinen figuur, Schaubach Kunst, voorstellend een ploegende boer met paard ca. 1950, 11x22x5cm. Cond.: G
Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.
Kavel oud/antiek porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a: 3 kannen, kop & schotels, potjes, melk en suiker (beschadigingen) Cond.: R
Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.
Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G
Twee oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, Familie Roze stijl met figurendecor (gemerkt) ø23,5-ø20,5cm. Cond.: G