Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstenaars vaas
Startprijs 40 EUR

Oude keramieken kunstenaarsvaas met groen-bruine glazuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-ø24cm.

Bierkruik, Napoleon
Resultaat: 35 EUR

Keramieken bierpul ca. 1900 in de vorm van Napoleon (minimale chips) 21cm. Cond.: R

2 Imari schelpborden
Startprijs 100 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

Porseleinen pot
Startprijs 40 EUR

Grote Villeroy & Boch cache-pot ca. 1900 van keramiek (handvat gelijmd) 25x40xø30cm. Cond.: R

Spekstenen schaaltje
Startprijs 15 EUR

19e Eeuwse Chinese spekstenen presenteerschaal met floraal decor (1 chip). 4x24.5x21cm., Cond.: R/G

3 Porseleinen vogels
Startprijs 30 EUR

Drie oude porseleinen figuren; 1x wandbakje met vogel ca. 1930, onduidelijk gemerkt (chip van bloem af), 1x vlaamse gaai ca. 1930 (nr. 3761, puntje snavel, glazuur af), 1x 2 vogels op tak 2e helft 20e...

Pors. beeld, man met paard
Startprijs 20 EUR

Duits porseleinen figuur, Schaubach Kunst, voorstellend een ploegende boer met paard ca. 1950, 11x22x5cm. Cond.: G

Aardewerk tabakspot
Resultaat: 20 EUR

Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.

Pors. beeld, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR

Porseleinen figuur 2e helft 19e eeuw (merkteken verwijderd), voorstellend een halfnaakte vrouw met druiven en grote schenkkan. Minimale chip blad 16x10x8cm. Cond.: R-G

2 Borden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.

4 Borden Goebel
Startprijs 50 EUR

Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G

Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Royal Albert
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud porselein: 6x kop&schotel Royal Albert ca. 1930 met floraal decor en 2x dekselpotten in de vorm van een koffiepot 6xø9cm. en 9x10x6cm.

3x Chinees pors.
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Chinees/Japans porselein/aardewerk: 1x 18e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met rondom landschapdecor en 2x Japanse kraagvazen 19e eeuw (kleinere vaas heeft een haarscheur, groter...

Chinese schotel
Startprijs 25 EUR

Decoratieve handbeschilderde Chinees porseleinen schotel met bont decor van bloemen, vogels en vlinders 20e eeuw 5xø33cm. Cond.: G

Kruik+6 bekers
Startprijs 40 EUR

Oude keramieken kruik met groen glazuur en 6 bekers, vermoedelijk Rusland. Gemerkt, stempel en Y.G. 33x24x9cm. en 11x7cm.

4 Delen aardewerk
Startprijs 15 EUR

Vier delen oud Hollands aardewerk; 1x Ban Rossums Toeback met koperen deksel (Delft-blauw), 2x Makkumse schaaltjes (letters P.K.), 1x Delfts asbakje met decor van molens 9-16cm. Cond.: G

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G

Grote Chinese kom
Startprijs 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

Doos porselein
Startprijs 50 EUR

Kavel oud/antiek porseleinen serviesgoed 1e helft 20e eeuw o.a: 3 kannen, kop & schotels, potjes, melk en suiker (beschadigingen) Cond.: R

Chinese lakstempel
Startprijs 20 EUR

Chinese natuurstenen lakstempel met aapje ca. 1900 in goede staat 7x1,7x1,7cm.

Divers porselein
Resultaat: 25 EUR

Divers antiek porselein en aardewerk o.a: 1x Chinees porselein vaas ca. 1930, 2x Chinees porseleinen kop & schotels ca. 1900 met figurendecor, 2x Chinees porseleinen schotels ca. 1900 met coulissendec...

Kaststel Pors. Fles
Startprijs 40 EUR

Delfts keramieken 3-delig kaststel van de Porseleyne Fles ca. 1930 met floraal decor 23-33cm. (1 chip) Cond.: R-G

2 Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden 20e eeuw, Familie Roze stijl met figurendecor (gemerkt) ø23,5-ø20,5cm. Cond.: G