Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.
Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.
Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.
Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G
Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G
Antieke koperen warmhoud-ketel (samovaar) voor hotelgebruik ca. 1900 met gasaansluiting en 2 kranen. In goede originele staat 54x33cm.
Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G
Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G
Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.
Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G
Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R
Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G
Twee gietijzeren paardenhoofden met ring voor aan de wand 2e helft 20e eeuw 26x15x18cm. Cond.: G
Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G
Metalen harnas (miniatuur model) 20e eeuw met hellebaard 90cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.
Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.
Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G
Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G
Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.