Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Koperen bloembakken
Resultaat: 60 EUR

Twee prachtige kopergeslagen messing bewerkte bloembakken met decor van flora en landschappen. In zeer goede originele staat ø33-ø40cm.

2 Messing engelen
Resultaat: 30 EUR

Twee 17e-18e eeuwse brons gegoten putti plaquettes: 1x met blaasinstrument 22z13z2,5cm. en 1x met insteekstiften 23x13x2cm. Cond.: G

3 Delen koper
Startprijs 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x paraplubak rondom bewerkt, staand op kaluwpoten 25xø10cm. en 2x vazen, gemerkt Daaldeop Tiel ca. 1910 54x46x20cm. Cond.: R-G

Koperen doofpot
Startprijs 20 EUR

Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot in goede originele staat 36x45xø31cm.

Kaarsen kroon
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen kaarsen kroonluchter ca. 1930 in barokstijl (6-lichts) in goede staat 45xø48cm.

Messing bloembak
Startprijs 25 EUR

Bewerkte koperen bloemenbak ca. 1920, gestempeld "S en S made in England" met floraal decor 24xø29cm. Cond.: G

Koperen tabaksdoos
Startprijs 120 EUR

Prachtige 18e eeuwse messing met roodkoperen tabaksdoos met teksten (moeilijk leesbaar). Barok gravering, rondom "een is een der" 17x4,3x3cm. Cond.: G

Spiegel + paraplubak
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude koperen melkbus 1e helft 20e eeuw 55cm. Cond.: G

Koperen ketel
Startprijs 40 EUR

Antieke koperen warmhoud-ketel (samovaar) voor hotelgebruik ca. 1900 met gasaansluiting en 2 kranen. In goede originele staat 54x33cm.

3 Delen met brons
Resultaat: 30 EUR

Drie oude voorwerpen met brons 20e eeuw; 1x bronzen hert met porseleinen voet, 1x dekselpot met bronzen ramskoppen en porselein en 1x briefverzwaarder met bronzen ramskop 8-27cm. Cond.: G

Wandconsole
Resultaat: 30 EUR

Oude decoratieve wandconsole 2e helft 20e eeuw met glasplaat 110x28x30cm. Cond.: G

Bureaulamp, bruin
Resultaat: 40 EUR

Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.

2 Design schalen
Startprijs 30 EUR

Twee moderne plated design schalen ca. 1980: 1x Monika Mulder met opengewerkt floraal decor en 1x ongesigneerd 30-44cm. Cond.: G

Lampenvoet + vaas
Startprijs 20 EUR

Oude lampenvoet en Oosterse vaas 20e eeuw (gegoten kunststof?), beeld heeft een scheur. 31-57cm. Cond.: R

5 Vazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf decoratieve klassieke vazen 2e helft 20e eeuw van gegoten kunststof 20-40cm. Cond.: G

IJzeren paardenhoofden
Startprijs 40 EUR

Twee gietijzeren paardenhoofden met ring voor aan de wand 2e helft 20e eeuw 26x15x18cm. Cond.: G

Harnas
Startprijs 300 EUR

Groot decoratief harnas 2e helft 20e eeuw met hellebaard en schild, gemaakt van metaal 230x90x50cm. Cond.: G

Harnas, schaalmodel
Startprijs 80 EUR

Metalen harnas (miniatuur model) 20e eeuw met hellebaard 90cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Bureaulamp, nikkel
Startprijs 40 EUR

Moderne Art Deco stijl metalen bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x20x34cm.

Pors. ei + ikoon
Resultaat: 35 EUR

Oud porseleinen ei (Fabergé stijl) 19xø9cm. en oude ikoon (beide 2e helft 20e eeuw) 12x14x1,3cm. Cond.: G

6 Fotolijsten
Resultaat: 40 EUR

Zes oude/antieke fotolijsten 19e-20e eeuw, o.a. met intarsia, marmer en geëboniseerd hout 13-36cm. Cond.: G

Haardstel
Resultaat: 40 EUR

Messing 5-delige haardset 19e eeuw met schelpvormige voet in goede staat 70x30x22cm.