Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen koper
Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G

Marmeren console
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G

3 Nikkelen stuivers
Resultaat: 30 EUR

Drie ronden nikkelen stuivers (5 cent) z.g. nachtkwartje. Complete serie Wilhelmina 1907, 1908 en 1909, Cond.: P

Album Azië
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum Azië met ca. 2200 verschillende zegels.

68 Ansichtkaarten, Nederland
Resultaat: 30 EUR

68 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (hoofdzakelijk met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.

Album Oostenrijk
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum Oostenrijk met ca. 2350 verschillende zegels.

Album Afrika
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum Afrika met ca. 2200 verschillende zegels.

4x Racebaan, Scalextric
Resultaat: 30 EUR

Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G

Toverlantaarn
Resultaat: 30 EUR

Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R

2x Steiff Pekinees
Resultaat: 30 EUR

Twee originele Duitse Steiff pekinees honden 2e helft 20e eeuw; 1x grote met kaartje "Peky" en knop in oor. 1x Kleine met kaartje "Peky" 8-17cm. Cond.: G

3 Oude teddyberen
Resultaat: 30 EUR

Drie diverse oude teddyberen.

14 x Corgi modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...

9x Solido modelauto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538

5x Bburago 1:18
Resultaat: 30 EUR

Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).

Regelateur
Resultaat: 30 EUR

Zeldzame eikenhouten regelateur met kwartierslag Westminster en grote opdraaibussen ca. 1920 Keinzle. Uurwerk moet worden gereinigd, functies niet getest 77x33x17cm. Cond.: G

Art Deco wandklok
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten Jugendstil wandklok ca. 1910 met Westminster uurwerk. Kwartierslag op 8 gongstaven. Wijzerplaat geoxideerd verder in goede staat 73x33x16cm.

Mini-set
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.

Barok spiegel
Resultaat: 30 EUR

Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.

Rococo stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.

Tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.

Eiken kapstok
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Apart Perzisch kleed in goede staat 154x98cm.

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/camel van kleur met in het midden medaillons. 191x275cm., Cond.:G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch kleed in goede staat 135x205cm.

2 Figuren, dieren
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen vaas 20e eeuw, gemerkt CdA in goede staat 25x16x16cm.

3 Lampekapjes
Resultaat: 30 EUR

Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G

Opaline kaststel
Resultaat: 30 EUR

cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2

7 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G

Boheemse bokaal
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G

Kristallen schaal
Resultaat: 30 EUR

Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G

Opaline kaststel
Resultaat: 30 EUR

Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.

Vaas, Wenen
Resultaat: 30 EUR

Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.

Vaas, Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G

Majolica piedestal
Resultaat: 30 EUR

Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M

Koffieset, G. Morelli
Resultaat: 30 EUR

Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.

4 Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G

2 Siervaasjes
Resultaat: 30 EUR

Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G

2 Delftse vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Delfts blauwe vazen ca. 1900 met rondom landschappendecor (1 vaas gelijmd en 1 vaas goed) 27cm. Cond.: M-G

2 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M

Rosenthal serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G

Dienblad met servies
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 11 delen oud Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw: 1x presenteertablet (zonder handvaten), 4x kop&schotels, 4x losse schotels, 1x suikerpot (chips af). Onduidelijk gesigneerd 5-46cm. Co...

KPM kop & schotel
Resultaat: 30 EUR

Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.

Meissen cakeschaal
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.

Filigrain zilv. riksja
Resultaat: 25 EUR

Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U

Zakhorloge
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge zilver 800/000 met rose accenten. Zakhorloge ø 32 mm met rose rand en gegraveerde achterzijde.

2 Sierkurken
Resultaat: 25 EUR

Twee sierkurken met 835/000 zilveren doppen

Suikerschep + servetring
Resultaat: 25 EUR

Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U

Hanger collier + armband
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver, 800/000. Bestaande uit een fijn collier met ronde hanger met melkachtige steen en een antieke brede armband, behoeft reparatie. ca 27 gr.

Groen glas
Resultaat: 25 EUR

Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.

2 Botermessen
Resultaat: 25 EUR

Twee verschillende botermessen met 800/000 zilveren heften met parelrand. L. 18cm.

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 25 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R

Briefopenener
Resultaat: 25 EUR

Briefopener in de vorm van een zwaard bekroond met helm en wapen, Napoleon en zijn borstbeeld. Lemmet van parelmoer, heft plated. L.15cm.

Zilveren botermes
Resultaat: 25 EUR

Antiek 835/000 zilveren botermes, fraai gegraveerd, steel met spatelheft en parelrand. MT.: J.M.van Kemepn, Voorschoten anno 1892. L.20cm., ca. 40gr.

Plated schaal
Resultaat: 25 EUR

Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G

Zakhorloge goudkleurig
Resultaat: 25 EUR

Zakhorloge goudkleurig. Zakhorloge ø 50 mm, goudkleurig met goudkleurige plaat, werkend. Mist glas

Zilveren notenpeller
Resultaat: 25 EUR

Zilveren notenpeller, 835/000, met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten anno 1918. L.15cm.

Set zilveren sieraden
Resultaat: 25 EUR

Set met zilveren 900/000 sieraden. Filigrainset bestaande uit een broche, ø 42 mm, een paar oorclips, ø 22 mm, en een verstelbare ring met filigrain bewerking, ø 22mm. ca 16.5 gr

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 ringen, een met tijgeroog, gele steen en markesiet, 2 broches, een armband en een belletje. Totaal ca 28.3 gr diverse gehaltes

Lot zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver bestaande uit een ring met zirconia, een broche rode koraal, een armband en een collier met medaillon hanger. 21.1 gr

Oorknoppen wit saffier
Resultaat: 25 EUR

Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.

Schilderij, goudvinken
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G

Aquarel, Kees Broerse
Resultaat: 25 EUR

Kees Broerse '66 ( 1900 -1972 Enschede), olieverf op karton, vaas met viooltjes 47x35cm. Cond.: G

3 Boeken met grafiek
Resultaat: 25 EUR

Drie interessante Duitse antiquarische boeken (kunst); 1x Will Halle album, handgesigneerd met diverse handegesigneerde lithografiën met geschreven spreuken (11 werken), 1x Zwölf zeichner aus Berlin n...

Schilderij, Mils
Resultaat: 25 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

Sepia, S. Visser
Resultaat: 25 EUR

S. Visser 19e eeuw, sepia op papier, haveningang met stoomschip en zeilboten 15x10,5cm. Cond.: G

Aquarel, ca. 1800, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, stilleven met fruit 34x25cm. Cond.: R-G

Gravure, Neapoli
Resultaat: 25 EUR

Ets 17e eeuw van haven van Napels, ets op papier, "Mohle zu Napoli Saiont de Ginosura um den castell Novo" 21x14cm. Cond.: G

Jugendstil handspiegel
Resultaat: 25 EUR

Oude Jugendstil-stijl messing handspiegel 20e eeuw in goede staat 25cm.

Tinnen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met originele beschildering in goede originele staat 43cm.

Tinnen lamp
Resultaat: 25 EUR

Oude tinnen tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 57xø40cm.

Groot kavel speldjes
Resultaat: 25 EUR

Groot kavel diverse oude reclamespeldjes (Hollands) in goede staat ca. 4cm.

2x Munchener kalender
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 25 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.

Antieke lakstempel
Resultaat: 25 EUR

Lakstempel ca. 1890 met familiewapen, bronzen stempel en tinnen vrouwenbuste. Originele patina 5cm. Cond.:G

3 Koetslampen
Resultaat: 25 EUR

Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R

Houten ton
Resultaat: 25 EUR

Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G

Melkbus
Resultaat: 25 EUR

Oude handbeschilderde melkbus met opschrift "de goede verwachting" in goede staat 64xø34cm.

Doos divers
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G

Stropdas pers
Resultaat: 25 EUR

Oude stropdaspers A.C.M.E. Tie press ca. 1930 met chinoiserie decor. 13x24x3cm.

Laarzenknecht
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen met o.a; plated, bestek, onderzetters, bierpul, theelepels, taartschep, kaarsdovers etc. 20e eeuw. 8-40cm. Cond.: G zonder dienblad wat wel op de foto staat.

Miniatuur kastje
Resultaat: 25 EUR

Oud Chinees miniatuur kabinetje, gemaakt van koperbeslagen hout en 4 jade plaquettes 20e eeuw. Compleet met werkend koperen slotje 18x14,5x11,5cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G

2 Bronzen penningen
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen penningen; 1x Kerstvlucht de Pelikaan Holland-Indie 1933 ø40mm. en 1x hongersnood (L. Zijl) ø40mm.

2 Mallen van penningen
Resultaat: 25 EUR

Twee mallen voor penningen; 1x gipsen mal voor penning van Willem Albert Scholten 70e verjaardag en tevens 50 jaar industriëeel. ø 70mm. en 1x mal van keramiek?voor onbekende penning, achterop de mal ...

Doos munten 3930gr.
Resultaat: 25 EUR

Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC

Schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R

Diverse auto's
Resultaat: 25 EUR

Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R

Mercedes Paul's Model Art
Resultaat: 25 EUR

Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.

4x Ferrari 1:18, Bburago
Resultaat: 25 EUR

Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat

Regelateur
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam regelateur ca. 1930, H:77cm. Cond.: R-G