Vier delen antiek kopergeslagen: 1x wandbakje, 1x schaaltje, 1x borstel aan de wand en 1x borstelset op eiken plank Cond.: G
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Drie ronden nikkelen stuivers (5 cent) z.g. nachtkwartje. Complete serie Wilhelmina 1907, 1908 en 1909, Cond.: P
68 Oude vooroorlogse Hollandse postkaarten (hoofdzakelijk met postzegels) in goede originele staat ca. 9x14cm.
Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G
Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R
Twee originele Duitse Steiff pekinees honden 2e helft 20e eeuw; 1x grote met kaartje "Peky" en knop in oor. 1x Kleine met kaartje "Peky" 8-17cm. Cond.: G
Kavel van 14 modelauto's van Corgi 1:43, allen in originele verpakking. Modellen: "Classic Models": D980, 96891, D701, D981, D710. 2x "Collectors' Classics"; 1915 Ford T en 1927 Bentley. 4x "Corgi Cla...
Kavel van 9 modelauto's Solido 1:43. Modellen: 4505, 4522, 4031, 4516, 4513, 4517, 4037, 2402, 4538
Vijf modelauto's van Bburago 1:18; 1x Alfa Romeo 2300 Monza (1934), 1x Alfa Romeo 2300 Spider (1932), 1x Bugatti type 59 (1934), 1x Mercedes-Benz 500 K Roadster (1936) en 1x Mercedes-Benz SSK (1928).
Zeldzame eikenhouten regelateur met kwartierslag Westminster en grote opdraaibussen ca. 1920 Keinzle. Uurwerk moet worden gereinigd, functies niet getest 77x33x17cm. Cond.: G
Notenhouten Jugendstil wandklok ca. 1910 met Westminster uurwerk. Kwartierslag op 8 gongstaven. Wijzerplaat geoxideerd verder in goede staat 73x33x16cm.
Wortelnoten met noten mini-tafelset (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat (paar krasjes) 45x60x23cm.
Kleine Duitse barokspiegel ca. 1800 van notenhout met notenhout fineer. In goede originele staat 45x35x3cm.
Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.
Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/camel van kleur met in het midden medaillons. 191x275cm., Cond.:G
Twee antieke dierenfiguren; 1x vergulde bronzen leeuw 19e eeuw en 1x jachthond ca. 1900 van compositie metaal 4-8cm. Cond.: G
Drie Jugendstil lampenkappen ca. 1900 (minimale chips) 14x12cm. Cond.: G
cm. Cond.: R-Driedelig 19e eeuws opaline glazen handbeschilderd kaststel ca. 1870. 1x Vaas beschadigd bij voet 2
Zeven delen kristal o.a; karaffen, dekseldozen en tafelstuk 20e eeuw 11-25cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Boheems glazen bokaal, tweekleurig met goud- en bloemendecor 21x11,5cm. Cond.: G
Waaierkristallen 19e eeuwse schaal met plated hengsel (beugel is verbogen, kristal is heel) 20xø20cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk; 1x geslepen dekselcoupe (chip af), 1x geschulpte bruin-glazen vaas en 1x Orrefors Sweden schaal 13-38cm. Cond.: R-G
Driedelige opaline glazen 19e eeuwse handbeschilderd kaststel in goede staat 23-35cm.
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G
Grote majolica piedestal ca. 1900 met floraal decor. Bovenrand beschadigd 75xø25cm. Cond.: M
Modern 3-delig design koffieservies, gesigneerd G. Morelli Italia. Porselein in citroen-vorm in goede staat 9-23cm.
Vier 19e eeuwse imari porseleinen schotels, 3x met geschulpte omranding en 1x met olifant centraal ø18-ø24cm. Cond.: G
Twee porseleinen vaasjes met vergulde monturen 20e eeuw en romantisch decor (1 deksel gelijmd) 25cm. Cond.: M-G
Twee oude Delfts blauwe vazen ca. 1900 met rondom landschappendecor (1 vaas gelijmd en 1 vaas goed) 27cm. Cond.: M-G
Twee delen oud porselein; 1x Chinees imari schotel ca. 1800 (randschade) ø22,6cm. en 1x porseleinen kom ca. 1900 met Zwiebelmuster-achtig decor (haarlijn en chips uit de bodem) 9xø17cm. Cond.: M
Duits Rosenthal servies (16 delen), decor Weinlaub; 1x presenteerschaal, 13 schotels (3x met chips) en 2x kopje 10-28cm. Cond.: R-G
Kavel van 11 delen oud Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw: 1x presenteertablet (zonder handvaten), 4x kop&schotels, 4x losse schotels, 1x suikerpot (chips af). Onduidelijk gesigneerd 5-46cm. Co...
Duitse KPM porseleinen kop&schotel met gouddecor en opschrift "Für den Hausherrn" ca. 1900 in goede staat 8xø14cm.
Oude Duitse Meissen porseleinen cakeschaal 20e eeuw met kakiemon- en gouddecor in goede originele staat 29x15cm.
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Zakhorloge zilver 800/000 met rose accenten. Zakhorloge ø 32 mm met rose rand en gegraveerde achterzijde.
Zilveren servetband Hollands gekeurd ca. 15gr., en plated suikerschep kolenbak model. Cond.:U
Lot zilver, 800/000. Bestaande uit een fijn collier met ronde hanger met melkachtige steen en een antieke brede armband, behoeft reparatie. ca 27 gr.
Antiek groen glas, H. 12cm., op voet en met luchtbellen, voorzien van silver plated rand met floraal embleem met ridderhelm en wapenschild met initialen L.D. gemerkt WMF, ø 7cm.
Twee verschillende botermessen met 800/000 zilveren heften met parelrand. L. 18cm.
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren dop en cartouches op voet, gerestaureerd L.:10cm. Cond.: R
Briefopener in de vorm van een zwaard bekroond met helm en wapen, Napoleon en zijn borstbeeld. Lemmet van parelmoer, heft plated. L.15cm.
Antiek 835/000 zilveren botermes, fraai gegraveerd, steel met spatelheft en parelrand. MT.: J.M.van Kemepn, Voorschoten anno 1892. L.20cm., ca. 40gr.
Oude plated hengselmand 1e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 18x24x7cm. Cond.: R-G
Zakhorloge goudkleurig. Zakhorloge ø 50 mm, goudkleurig met goudkleurige plaat, werkend. Mist glas
Zilveren notenpeller, 835/000, met waaierheft. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten anno 1918. L.15cm.
Set met zilveren 900/000 sieraden. Filigrainset bestaande uit een broche, ø 42 mm, een paar oorclips, ø 22 mm, en een verstelbare ring met filigrain bewerking, ø 22mm. ca 16.5 gr
Lot zilver bestaande uit 3 ringen, een met tijgeroog, gele steen en markesiet, 2 broches, een armband en een belletje. Totaal ca 28.3 gr diverse gehaltes
Lot zilver bestaande uit een ring met zirconia, een broche rode koraal, een armband en een collier met medaillon hanger. 21.1 gr
Royale solitair oorknoppen, GG, 585/000 met witte saffieren. Spiegelchatonoorknoppen met witte saffier ø 4,5 mm. ca 1,8 gr.
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G
Kees Broerse '66 ( 1900 -1972 Enschede), olieverf op karton, vaas met viooltjes 47x35cm. Cond.: G
Drie interessante Duitse antiquarische boeken (kunst); 1x Will Halle album, handgesigneerd met diverse handegesigneerde lithografiën met geschreven spreuken (11 werken), 1x Zwölf zeichner aus Berlin n...
Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G
S. Visser 19e eeuw, sepia op papier, haveningang met stoomschip en zeilboten 15x10,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800, aquarel op papier, stilleven met fruit 34x25cm. Cond.: R-G
Ets 17e eeuw van haven van Napels, ets op papier, "Mohle zu Napoli Saiont de Ginosura um den castell Novo" 21x14cm. Cond.: G
Oude Jugendstil-stijl messing handspiegel 20e eeuw in goede staat 25cm.
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met originele beschildering in goede originele staat 43cm.
Oude tinnen tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 57xø40cm.
Groot kavel diverse oude reclamespeldjes (Hollands) in goede staat ca. 4cm.
Twee oude Duitse Münchener kalenders uit 1912 en 1913. Ingekleurd met familiewapens en nog onbeschreven 32x16cm. Cond.: R
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-17cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-19cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-18cm.
Lakstempel ca. 1890 met familiewapen, bronzen stempel en tinnen vrouwenbuste. Originele patina 5cm. Cond.:G
Drie koetslampen ca. 1900, oxidatie en beschadigd 50-55cm. Cond.: M-R
Antiek eikenhouten vat met metalen banden in goede staat 36xø24cm. Cond.: G
Oude handbeschilderde melkbus met opschrift "de goede verwachting" in goede staat 64xø34cm.
Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G
Oude stropdaspers A.C.M.E. Tie press ca. 1930 met chinoiserie decor. 13x24x3cm.
Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G
Kavel diversen met o.a; plated, bestek, onderzetters, bierpul, theelepels, taartschep, kaarsdovers etc. 20e eeuw. 8-40cm. Cond.: G zonder dienblad wat wel op de foto staat.
Oud Chinees miniatuur kabinetje, gemaakt van koperbeslagen hout en 4 jade plaquettes 20e eeuw. Compleet met werkend koperen slotje 18x14,5x11,5cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 1x koffiemolen, 1x schenkmaat, 1x koperen met tinnen koffiekan 15-27cm. Cond.: G
Twee bronzen penningen; 1x Kerstvlucht de Pelikaan Holland-Indie 1933 ø40mm. en 1x hongersnood (L. Zijl) ø40mm.
Twee mallen voor penningen; 1x gipsen mal voor penning van Willem Albert Scholten 70e verjaardag en tevens 50 jaar industriëeel. ø 70mm. en 1x mal van keramiek?voor onbekende penning, achterop de mal ...
Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC
Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R
Kavel diverse oude speelgoed-auto's o.a; Dinky Toy, China, Corgi Toy, Siku etc. (bespeeld) Cond.: R
Prachtig schaalmodel 1:24 van Paul's Model Art "First Class Collection" van een Mercedes-Benz Typ 770 1935. In originele doos met certificaat.
Vier Bburago schaalmodellen 1:18 van Ferrari; 1x Ferrari 250 Testa Rossa (1957), 1x Ferrari GTO (1984), 1x Ferrari GTO (1962), 1x Ferrari Testarossa (1984)
Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen monturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat