Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G
Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G