Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen aap
Resultaat: 40 EUR

Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.

Kastje + etagere
Startprijs 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Houtskool portret
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1880, tekening op papier, damesportret (mooie kwaliteit) 40x31cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.

Laarzenknecht
Resultaat: 25 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse laarzenknecht (om laarzen uit te trekken) 19x29x23cm. Cond.: G

Schilderij, B. Kiers
Startprijs 90 EUR

Ben Kiers ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met korenschoven en boerenhuisje 50x70cm. Cond.: G

Camee schelp
Startprijs 50 EUR

Zeldzame cameeschelp-tafellamp ca. 1900 met Jugendstil decor van vrouw met bloem (snoer is erbij). Afschroefbare houten voet voor de lamp. in goede originele staat 17xø10cm.

Gravure, stadt Utrecht
Resultaat: 45 EUR

Gravure op papier 18e eeuw, Stadt Utrecht van het paardenveld gezien 40x17cm. Cond.: R-G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 60 EUR

L. de Jong, olieverf op linnen, veengebied 50x80cm. Cond.: R-G

Kris, Indonesië
Resultaat: 50 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Russisch beeldje, aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.

Bloedkor. armband 4-rij
Startprijs 120 EUR

Armband, bloedkoraal, 4 rijen met GG 585/000, sluiting. Antieke armband met 4 rijen bloedkoraal, tonnetjes, met GG sluiting met bloedkoraal. De armband is voorzien van een veiligheid.

27 Romeinse munten
Startprijs 40 EUR

27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR

5 Kop & schotels
Resultaat: 390 EUR

Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.

Modeltreinen + diversen
Resultaat: 85 EUR

Leuk kavel met 13 schaalmodellen op houten voeten van treinen (ca. 25-40cm.) : P8 Baureihe 38, Henschel Wegmann 232, Pacific PLM, SNCB Type I2, Bayerische S 3/6, SBB A 3/5, Baureihe 44, Pacific Chapel...