Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Diverse sieraden
Resultaat: 250 EUR

Lot diverse GG 585/000 streeksieraden bestaande uit een langwerpige broche, een ronde broche, een kleine opstaande broche en een fraaie filigrainsluiting. Alles in goede staat.. Totaal ca 18.1 gr

Schilderij, J. van Delden
Resultaat: 250 EUR

J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G

Gouden ducaat 1800
Resultaat: 250 EUR

Gouden dukaat 1800, Bataafse republiek Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

Schildersezel
Resultaat: 250 EUR

Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.

Bronzen olifant
Resultaat: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Ivoren beeld, Maria
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.

2 Imari vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 250 EUR

Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G

2 Fam Rose rijstkommen
Resultaat: 250 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Fransgourmet armband
Resultaat: 240 EUR

Armband 333/000 met brede dubbele gourmetschakel. Brede armband, 14 mm, met fantasie gourmetschakel. De armband heeft een bakslot en veiligheden. Lengte 19,5 cm, ca 31.8 gr

GG tientje met rand en collier
Resultaat: 240 EUR

Collier GG 585/000 met GG tientje 1925. GG bewerkte rand met daarin een GG tientje 1925 aan een GG gourmetcollier totaal ca 14.5 gr. Lengte 60 cm

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 240 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt), incl. aankoopbon van FL. 3.200,-. Cond.: PR

Spiegel met duiven in kroon
Resultaat: 240 EUR

Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G

Celadon vaas
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.

Munt collier
Resultaat: 235 EUR

Collier met GG 585/000 munthanger met GG munt. Gourmetcollier, breedte 1,6 mm, met gladde strakke munthanger met GG 10 guldenmunt., 1911, Wilhelmina. Lengte 60 cm, ca 14,1 gr

Kathe Kruse, Friedebald
Resultaat: 230 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...

Ivoren geisha
Resultaat: 230 EUR

Chinees ivoren geisha ca. 1900 in goede staat H.: 18cm. Cond.: G

Groot Hummel beeld
Resultaat: 230 EUR

Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U

10 Gld. goud 1898
Resultaat: 226 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

Barnsteen collier
Resultaat: 225 EUR

Barnsteencollier met GG 585/000 sluiting. Fantasiecollier als choker geregen met diverse formaten barnsteen met GG ribslot, ø 10 mm. lengte 50 cm

Schakelarmband GG
Resultaat: 225 EUR

Schakelarmband GG, 585/000, met bewerking. Armband, 10 mm breed, bestaande uit langwerpige plaatjes bevestigd met fijne ketting en voorzien van strakke lijngravures. De armband heeft een bakslot met v...