Lot diverse GG 585/000 streeksieraden bestaande uit een langwerpige broche, een ronde broche, een kleine opstaande broche en een fraaie filigrainsluiting. Alles in goede staat.. Totaal ca 18.1 gr
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Decoratieve mahoniehouten schildersezel met rocaille. 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 170x54x20cm.
Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G
Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G
Armband 333/000 met brede dubbele gourmetschakel. Brede armband, 14 mm, met fantasie gourmetschakel. De armband heeft een bakslot en veiligheden. Lengte 19,5 cm, ca 31.8 gr
Collier GG 585/000 met GG tientje 1925. GG bewerkte rand met daarin een GG tientje 1925 aan een GG gourmetcollier totaal ca 14.5 gr. Lengte 60 cm
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (zonder punt), incl. aankoopbon van FL. 3.200,-. Cond.: PR
Grote halspiegel ca. 1870 met rijk bewerkte kroon (tortelduiven en ranken). Lijst is zwart geëboniseerd met bladgoud (licht beschadigd) 170x89cm. Cond.: R-G
Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.
Collier met GG 585/000 munthanger met GG munt. Gourmetcollier, breedte 1,6 mm, met gladde strakke munthanger met GG 10 guldenmunt., 1911, Wilhelmina. Lengte 60 cm, ca 14,1 gr
Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...
Groot Hummel figurengroep van Goebel voorstellend twee meisjes die een bolderwagen voorttrekken met een jongentje erin (Frohe Fahrt), nr. 406 met originele doos (jaarstuk 1987). 16,5x18,5cm. Cond.: U
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Barnsteencollier met GG 585/000 sluiting. Fantasiecollier als choker geregen met diverse formaten barnsteen met GG ribslot, ø 10 mm. lengte 50 cm
Schakelarmband GG, 585/000, met bewerking. Armband, 10 mm breed, bestaande uit langwerpige plaatjes bevestigd met fijne ketting en voorzien van strakke lijngravures. De armband heeft een bakslot met v...