Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Fam Verte vaas
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.

Vaas, geel glazuur
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.

Vaasje, blauw/wit
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.

Entouragehanger GG
Resultaat: 290 EUR

Hanger GG 585/000 met briljant. Dubbele entourage hanger met briljant bezet, ca 1.00 crt tcr p2, grootte 21x14 mm. ca 2.8 gr

Ivoren beeld
Resultaat: 290 EUR

Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 285 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...

Reiswekker, weerstation
Resultaat: 285 EUR

Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.

2x Kathe Kruse, (Ilseball, Friedebald)
Resultaat: 280 EUR

Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G

Ivoren okimono
Resultaat: 280 EUR

Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R

Keramieken servies
Resultaat: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

Gouden ring
Resultaat: 275 EUR

Ring GG 750/000 met alexandriet. Grote herenring met ronde bewerking in het midden waarin een rond gefacetteerde Alexandriet, ø 11 mm, is geplaatst. De band van de ring is bewerkt met lijnen. ca 9.7 g...

Dubbelloops geweer
Resultaat: 275 EUR

Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.

Kammer en Reinhardt 127/32
Resultaat: 275 EUR

Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.

Plantenstandaard
Resultaat: 275 EUR

Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.

Bronzen salontafel, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.

Boedha beeld
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.

Armband GG met schakels
Resultaat: 270 EUR

Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...

Jade coupe op voetstuk
Resultaat: 270 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

Armband bloedkoraal 2 rij
Resultaat: 260 EUR

Armband met bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen mooie bloedkoralen, tonvorm ca 6x5mm, bevestigd aan een royale langwerpige GG sluiting, 20x9mm, strak model met 3 ron...

Pendant, M. Risetta
Resultaat: 260 EUR

Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G

3 Bijbels
Resultaat: 260 EUR

Drie antquarische boeken; 2x oude grote Rembrandt bijbels deel I en II door C. Hofstede de Groot ca. 1900 (vol met afbeeldingen van Rembrandts schilderwerk, 1 rug is los) Cond.: R en 1x Therese van Du...

Schaakspel
Resultaat: 260 EUR

Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G

Gouden ducaat 1804
Resultaat: 260 EUR

Gouden dukaat 1804, Bataafse republiek Cond.: PR (incl. aankoopbon van FL. 1.200,- )

Dubbel gm armband
Resultaat: 250 EUR

Armband GG, 585/000. Armband met dubbel gourmetschakel, breedte 10 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ca 16,4 gr lengte 19 cm