Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Oude Chinees porseleinen siervaas met geel glazuur, bewerkt en gesigneerd in goede staat 23xø12cm.
Chinees porseleinen vaas (waarschijnlijk overgangsperiode) met bamboe en vogeldecor in goede staat 14,3xø7,3cm.
Hanger GG 585/000 met briljant. Dubbele entourage hanger met briljant bezet, ca 1.00 crt tcr p2, grootte 21x14 mm. ca 2.8 gr
Antiek ivoren bewerkte slagtand met als voorstelling een Afrikaanse dames-buste. Erg mooie kwaliteit 35cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...
Aparte reiswekker met weerstation van messing 20e eeuw, compleet met sleutel en in zeer goede staat 16x19x7,5cm.
Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G
Grote antieke ivoren okimono figuur, voorstellend een Chinese markthandelaar (haas mist poten) H.: 20cm. Cond.: R
Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G
Ring GG 750/000 met alexandriet. Grote herenring met ronde bewerking in het midden waarin een rond gefacetteerde Alexandriet, ø 11 mm, is geplaatst. De band van de ring is bewerkt met lijnen. ca 9.7 g...
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig, K (ster) R 127 32. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (5 geledingen) met vaste polsjes H.: 36cm.
Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.
Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.
Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.
Armband GG 585/000 met schakels. Schakelarmband met plaatjes en opengewerkte schakels, om en om, verbonden met ogen. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheden. Er zit slijtage in de armba...
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Armband met bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Armband bestaande uit 2 rijen mooie bloedkoralen, tonvorm ca 6x5mm, bevestigd aan een royale langwerpige GG sluiting, 20x9mm, strak model met 3 ron...
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
Drie antquarische boeken; 2x oude grote Rembrandt bijbels deel I en II door C. Hofstede de Groot ca. 1900 (vol met afbeeldingen van Rembrandts schilderwerk, 1 rug is los) Cond.: R en 1x Therese van Du...
Oud Chinees schaakspel met benen figuren 20e eeuw, mooi gesneden (1 voetje gebroken) 10x23x46cm. Cond.: R-G
Gouden dukaat 1804, Bataafse republiek Cond.: PR (incl. aankoopbon van FL. 1.200,- )
Armband GG, 585/000. Armband met dubbel gourmetschakel, breedte 10 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ca 16,4 gr lengte 19 cm