Zilveren theeschep 835/000 met gegraveerde vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Antonie en Jacob Johannes Driesen, Schoonhoven 1878. Ca. 10gr.
Zilveren 800/000 tasbeugel met petit-point tas. Begin 1900, oud belastingstempel "V"Buitenlandse werken. Beugelbreedte 18cm. Cond.:U
Zilveren drie-lichts tafelkandelaar, twee armig op ronde voet, versierd met lotuskelkmotief en rondom met Kyma motief, 800/000, ca. 476 gr., voet ø11cm., br. 32cm.,h.17cm., Cond.:U
Zilveren poederdoos, zonder spiegel, met bloem-en vogelmotief aan bovenkant, 875/000, ø8cm., ca. 98gr.
Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG 585/000 sluiting. 3 Rijen bloedkoraal, tonnetjesvorm ø 3,5 mm, bevestigd aan ronde GG sluiting, ø 12 mm, met gravure bewerking. Lengte 37 cm ca 37 gr
Bloedkoraalcollier met zoetwaterparels. 3 Rijig bloedkoralen collier met 11 zoetwaterparels, ø 11,5 mm. Aan het collier zit een tonsluiting GG 585/000. Lengte 60 cm.
Zakhorloge met fraaie bewerking en ketting. Zakhorloge ø 49 mm, met deksel. Aan weerszijden zit een soort emaille voorstelling afgewerkt met pareltjes.
Horloge GG, 585/000, Zenith. Kleine rechthoekig dameshorloge, 21x14mm, met double band.
Zakhorloge, zilver 800/000. Zilveren zakhorloge, ø 30 mm, met roze versieringen met afbeelding aan de achterzijde van een man met een paard.
Drie zilveren 835/000 vingerhoedjes, rondom bewerkt waarvan 1 met klein medaillon. Samen ca. 17gr., Cond.:U
Mooi kristal geëtste boterstolp met zilveren knop, 835/000 ø 17.5 cm., Cond.:U
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stele. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Antieke zilveren breischede met haak, 835/000, MT.: onleesbaar, L. 15.5cm., ca. 21gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tafelbel met messing binnenbel, rondom gegraveerd en dolfijnfiguur als handgreep, 835/000. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven eind 1800, 13xø9cm., Cond.:U
Zakhorloge in stolp. Bewerkt zakhorloge, zilver met rose stukken. Met bloembewerking op de wijzerplaat. ø 40 mm.
Junghans horloge, double, mechanisch. Model 70-er jaren. Het horloge is voorzien van een double rekband.
Zakhorloge GG 585/000. zakhorloge, ø 46 mm, met witte wijzerplaat met cijfers.
Automatisch herenhorloge, 2 zijdig uurwerk. Double model met leren band.
Baume Mercier horloge, plated. Damesmodel met rekband. Mechanisch model ø 19 mm
Dameshanghorloge zilver 800/000 met chatelaine met medaillon. Met roze vergulde afwerking. ca 43, 2 gr. Lengte 17 cm
Zakhorloge GG 585/000 met horlogeketting. Zakhorloge, ø 42 mm, met vergulde wijzerplaat bevestigd aan een ketting bestaande uit draad met double ornamenten. Lengte 39 cm
Zakhorloge GG 750/000. Zakhorloge ø 45 mm, aan de achterzijde voorzien van gravure.Met witte wijzerplaat met Romeinse cijfers.
Etui met 12 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, L.10.5cm., Samen ca. 160gr.
Twee grote oude plated kopergeslagen hengselschalen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x26cm. en 34xø35cm.
Twee delen kopergeslagen plated; 1x vaas 20xø15cm. en 1x presenteertablet 2e helft 20e eeuw 4x50x30cm. Cond.: G
Kristallen geslepen kaasstolp op onderschotel met grote zilveren knop ø 22cm., minimale chips en licht beschadigde dop.
Hanger, 333/000, met Opaal. Elegante hanger met grote ovale blauw Opaal, doublet, ø 16x11mm. Bovenaan de Opaal zit een kleine versiering met hangeroog. ca 1.55 gr.
Ring gg 585/000 met turkoois. Ring met grote smalle ovaal geslepen turkoois, 9x21mm. De band van de ring is mooi strak verlopend in breedte. ø 60 ca 8,5 gr.
Ring GG 585/000 met turkoois en diamanten. Ovale entourage ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Turkoois met daaromheen 12 diamanten. ø 54 ca 4,6 gr.
Prachtig collier met grote turkooiskralen en zoetwaterparels, 2 om 1. ø turkoois 12mm en ø parel 13 mm. Aan het collier zit een GG, 585/000, bolsluiting. Lengte 40 cm.
Volledig gerestaureerd zilveren pijpencomfoor op zwart basement op 4 pootjes met roodkoperen binnenbak. MT.: onduidelijk, Basement: 15x11cm.
Kleine massief zilveren rat, kleine robijnen oogjes. Russisch fabrikaat, 84 zolotniks ( 875/000). L.3.5cm., Ca. 65gr. Cond.:U
Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.
Mooie grote antieke zilveren visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren zuurvorkjes en twee suikerscheppen met streepagaten heften, 835/000 L. ca. 13cm., Cond.:U
Antieke GG, 585/000 mandbroche. Ovale broche bloemenmand, ø 29x23mm, bewerkt met filigrain en kwastjes. Broche is goed intact. ca 2,8 gr.
Ring GG 585/000 met amethist. ring met lange smalle ovale zetting met daarin een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62
Antieke broche GG 585/000. Antieke GG S-broche, ø 21x18 mm. Mist wat stukjes. ca 2.2 gr