Twee oude Chinees porseleinen sierschotels met karperdecor; 1x geschulpte schotel (gesigneerd) met centrale karper en versieringen ca. 1900-1930 ø18,3cm. en 1x Schotel met 2 karpers en decor van blauw...
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Chinees porseleinen gemberpot 19e eeuw met bloesemtakdecor in zeer goede staat 12,5xø12,5cm.
Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met drakendecor en geschulpte rand. Gesigneerd en in zeer goede staat ø44,2cm.
Grote oude geschulpte porseleinen schotel met eenden en floraal decor 20e eeuw in zeer goede staat ø49,8cm.
Grote Chinees porseleinen sierschotel 20e eeuw met veelkleurig landschapsdecor. gesigneerd in zeer goede staat ø43,7cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kop & schotels; 1x imari (lichte randschade kopje en haarlijn schotel) 8,5xø13,5cm., 1x Familie Verte met figuren- en gouddecor (Cond.: G) 6,5xø12,5cm. en 1x met decor van fig...
Drie Chinees porseleinen borden 2e helft 20e eeuw met rijk decor in goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 en later (2x gesigneerd). In zeer goede originele staat 9,5-12cm.
Zes delen 18e eeuws Chinees Familie Roze met haandecor (zeldzaam); 2x kop&schotels (minimale randschade kopjes) en 2 losse schotels ( 1 oude haarlijn) 4,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen koffieset ca. 1900 met landschap en bloemendecor; koffiepot, suikerpot en melkkan 7-13cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse Japans porseleinen Kutani vazen met landschap- en bloemendecor (vogels en figuren). gesigneerd 9-16cm. Cond.: G
Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x vaas met drakendecor (gesigneerd) 19xø12cm. en 1x schotel met drakendecor (gesigneerd) ø20,3cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met roze bloemdecor, 1 kopje met minimale chip 4xø10cm. Cond.: G
Vijf Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels met bloemen- en gouddecor. 1 Kopje met haarlijn, 1 kopje goed, 1 schotel met haarlijn, 2 schotels goed Cond.: R-G
Oude Chinees porseleinen penselenvaas 1e helft 20e eeuw (gesigneerd en met rondom vogel- en bloemendecor. In zeer goede staat (handbeschilderd) 13,4xø9,6cm.
Vier oude borden; 1x Wedgwood asbak, 1x Kathedraal Wedgwood Etruria, 1x Wedgwood of Etruria 1981 en 1x Hutschenreuther bord stadsgezicht 11-27cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R
Twee grote Chinees porseleinen kommen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd) 8,5xø20,6cm. In zeer goede staat
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Verte bord met geschulpte rand, bloesem- en bloemdecor (lichte randschades) ø23cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse kop & schotels; 1x Imari met landschap- en gouddecor (kopje met haarscheur) 5xø11,3cm., 1x capucijner met bloemdecor (Cond.: G) 4,5xø10cm. en 1x capucijner met ...
Acht 19e eeuwse porseleinen empire schotels met gouddecor (2x haarscheur) ø13-ø14cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaasje Tiko Zwaro, 1x kruik, Herft Tiko Gouda, 1x asbak Banda Royal Gouda en 1x wandbakje Iris Gouda 12-17cm.
Drie Duits keramieken vaasjes Bonn ca. 1930 met landschapsdecor (Franz Ant. Mehlem) 14-16cm. Cond.: G
Oude Duitse Thuringen porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw (bloemenmand gelijmd) 12x8x7cm. Cond.: R
Vier delen oud Hollands plateel; 1x vaas Bridge Drive Zuid Holland, 1x schotel Mona Gouda, 1x bolvaas Quo Vadis Gouda, 1x Royal Gouda Art Pottery 14-19cm. Cond.: G
Wedgwood schotel, ø32x2cm., en mokka kop en schotel, model Strattford. Cond.:U
Vier delen oud Hollands plateel; 1x kleine bolvaas Holland Rose VBK, 1x grote bolvaas Treso Gouda (haarscheur), kleine bolvaas Frsio Zenith en 1x bonbonschaal Lola Royal Gouda (beschadigd) Cond.: M-G
Drie oude/antieke porseleinen borden; 1x KPM met wapen- en gouddecor 19e eeuw, 1x Severes 19e eeuw met gouddecor en 1x KPM 20e eeuw "Friedrich der Grosse" ø19,5-ø24cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands glansplateel; 1x asbak Premeir R.K., 4x onderzetters Gouda Holland
Oud 9-delig Kutani eierschaal porselein koffieservies, ca. 1930, koffiekan, melkkan, suikerpot en 6 kop en schotels. In goede staat.
Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.
Vier delen Oud Hollands plateel; 1x bonbonschaal ongemerkt, 1x bonbonschaal flora Gouda (set van 5 kommetjes Flora Gouda), en 1x bonbonschaal Flora Gouda (chip) 8-20cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers porselein met Zwiebelmusterdecor o.a; Mitterteich, Hutschenreuther etc. Bevat dekselpotten, kannen, kopjes etc.
Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G
Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G
Twee porseleinen ganzen; 1x Royal Dux en 1x Thuringen (groot) 17,5-29cm. Cond.: G
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Grote Duitse porseleinen dekselvaas ca. 1950 gemerkt Heubach met bloemen- en gouddecor. In goede originele staat 37xø20cm.
Groot Delfts keramieken sierbord (Oud Delft), schilder is Th. o A.R., voorstelling van eiervrouwtje Bloemaert. Minimale glazuurchips bij rand ø42cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse porseleinen chocoladeketels met vogel- en bloemendecor; 1x groen (gemerkt A.G. Legrand Amsterdam) en 1x gemerkt B en R 21-27cm. Cond.: G
Twee grote porseleinen chocoladekannen ca. 1880; 1x roze met vogeldecor en 1x wit met rozendecor (tuitrestauratie, plated) 18-19cm. Cond.: G