Lot zilver: cognac glas op zilveren voet 835/000 en Hollands gekeurd zilveren theezeef, suikerschep, wapenlepeltje, 2 vleesvorkjes en 4 theelepeltjes. Totaal gewicht \ilver ca. 120 gr.. Cond.:U
Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U
Antieke plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal, ca. 1890, 13x35x18cm., Cond.G
Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.
Mexicaanse zilveren pauw met glazen lijf 925/000, H.: 10cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 10cm. Cond.: U
Ring zilver, 925/000, met Barnsteen. Strakke ring met in het midden een ovale Barnsteen gezet in een gladde strakke rand. Het geheel is bevestigd op een fijne band. ca 5,5 gr. ø 64
Lot zilveren sieraden. O.a. een fantasiebroche, Israel, ovale blooembroche met oranje/bruine steen, 2 ringen met paarse stenen, ronde fotohanger met bewerking, 2 ringen met blauwe steen. En een staafb...
Lot met 40 zilveren ringen. O.a. diverse fantasie ringen, met kleurstenen, markesiet, zirconia, parelmoer en ijsmattering. ca 188 gr
Lot met 30 zilveren ringen. Diverse modellen met o.a. barnsteen, zirconia's, parel, malachiet en markeziet. ca 203 gr.
Lot met diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, bestaande uit o.a. 2 knopen, een knopbroche, armband met olifantjes, ring met parel en zirconia, plaatbroche bloem, armband met afbeelding, een ges...
Bloedkoraalcollier, bestaande uit staafjeskoraal, verlopend. Voorzien van zilveren veeroog. Mooi van kleur. Lengte 60 cm.
Set bloedkoraal bestaande uit o.a. 3 zilveren ringen, 2 met een ovale bloedkoraal en 1 met 2 kleine koralen, Zilveren oorhangers, langwerpige tonnetjes met 2 kralen, een collier met fijne koralenmet z...
Kapstukken GG 585/000, vroeg 19e eeuws. Met bewerking met o.a. een kroon. ca 15.1 gr
Granaatcollier, 2 rijen met 92 GG 585/000, bolletjes. Aan het collier zit een ovale GG 585/000 sluiting met ovale Granaat, 22x14 mm. Lengte 40 cm. ø granaat 7 mm.
Granaat armband, 3 rij met GG 585/000 ronde sluiting, ø 17 mm, met granaat en bewerkte rand. Lengte 19 cm.
Collier, GG 585/000, met drie peer vormige hangers met granaat. Y-model. In het midden zit een met bloembewerkt stukje goud. Grootte van de hangers 25x19mm. Lengte 44 cm. ca 11,6 gr.
Zilveren geboortelepel met molen, Hollandse grootkeur 835/000 ca. 77gr. L.: 21cm. Cond.: U
Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...
Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U
Antieke Friese zilveren kledendrachtkap in doos 835/000, jaarletter O: 1898, MT: G. Hofman Kollum, ca. 83gr. Cond.: U
Geslepen kristallen fruitschaal met geschulpte rand en geslepen ster op de bode, voorzien van gecontourneerd 835/000 zilveren hengsel met floraal graveerwerk. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten, c...
Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U
Biedermeier sigaren presenteerset bestaande uit geëtst kristal op zilveren voeten met zilveren apllique op greep. Hollands gekeurd 835/000. Het geheel staat op zwart houten basement en vier pootjes 20...
Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...
Kristallen geslepen bolvormige vaas met zilveren rand en kristallen geslepen strooier met zilveren dop 835/000 H.: 11cm. Cond.: U
Ring, GG 585/000, met Bloedkoraal. Grote royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, 13x9 mm. Om de bloedkoraal zit een opengewerkte rand afgezet met getorst draad en een gladde geschulpte ra...
Armband met bloedkoraal. 3 Rijen bloedkoralen, cylindervorm ø 4.5 mm, met ovale GG 585/000 sluiting met bloedkoraal en een rand met kleine knopjesTevens is de armband voorzien van mooie GG 585/000 ei...
Unieke Broche GG, 585/000, ingelegd met edelstenen. Prachtige grote broche, ø 52x41mm, met brede GG rand met gegraveerde bewerking. In het midden van de broche zit een zwarte steen ingelegd met een vo...
Collier, 2 rijen met Bloedkoraal en GG 585/000 sluiting. Collier met bloedkoralen, ø 4 mm, met mooie kleur, 2 rijen bevestigd aan een GG ronde bewerkte sluiting, ø 15 mm, met kleine ronde bloedkoraal ...
Lang collier met bloedkoraal en parels. 3 Rijen bloedkoraalcollier met 8 grote parels, ø 10,5 mm, verdeeld over het snoer. Aan het collier zit een GG 585/000 bolsluiting, ø 10 mm. Lengte 70 cm.
Collier, GG, 333/000. Collier met langwerpige schakels, 58 cm met 9 cultive parels. ca 6 gr.
Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 31 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 8 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. c...
Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...
Oorknoppen, WG/GG 585/000 met briljant. Oorknoppen bestaande uit een GG buitenrand, ca 5,5mm met daarbinnen een WG gladomzetting met een briljant, ca 0.09 crt per oorknop. De steker en pousette van de...
Grote hanger GG 585/000 met camee. Een unieke Camee hanger, 32x25 mm, wit met steenrode accenten. De rand om de camee is breed, geschulpt en voorzien van gegraveerde bewerking. ca 10,4 gr
Ring GG 585/000 met unieke camee. Ring met ovale camee, 13x18mm, met een afbeedling van drie vrouwen. Om de camee zit een gladde zetting met geschulpte rand. ca 4.00 gr. ø 56. In de camee zit een breu...
Mooie broche, GG, 585/000 met grote ovale granaat. Broche gemaakt van oude antieke sluiting met granaat 18x16,5mm, omringd door filigrain bolletjes. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. c...
Hollands zilveren taartschep met Hollandse gekroonde leeuw in steel 835/000, jaarletter I: 1918, ca. 76gr. L.: 25cm. Cond.: U
Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...
Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U