Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.
Prachtige 19e eeuwse doofpot van messing met koper in zeer goede originele staat 38x26cm.
Twee delen koperwerk; 1x Oude bronzen bewerkte kloosterbel 20e eeuw met engel etc. 33x17x15cm. en 1x koperen peerketel ca. 1900 26x24xø16cm. Cond.: G
Berliner Eisen schilmes 1e helft 19e eeuw, bewerkt met floraal decor 16x2,8x1cm.
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Kavel met 38 diverse spaarpotten (blik, hout, glas, kunststof) Cond.: G
Drie oude lampenvoeten 2e helft 20e eeuw van brons en koper 53-66cm. Cond.: G
Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...
Set metaal gegoten schaakstukken in doos 20e eeuw, in goede staat ca. 8cm.
Chinese gietijzeren vaas met hengsels, Chinese tekens en figuren 20e eeuw 26x21xø18cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 4 incomplete uurwerken , 1 bronzen reisikoon (19e eeuw of ouder), 1 bewerkte vork en 1 tinnen zonnewijzer 5-25cm. Cond.: G
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Drie antieke spiegels; 1x ovaal met bewerkte vergulde lijst, 1x houtgestoken met inklapbaar ophang-systeem en 1x rechthoekig van eikenhout 30-42cm. Cond.: G
Oude melkbus 1e helft 20e eeuw, gemerkt "Het Klaverblad 2367". Beschildering van latere datum 62xø31cm. Cond.: G
Wit handtasje 20e eeuw, gemaakt van witte kralen 15x26cm., en een silverplated beursje 5x7cm.,Cond.:G
Set bronzen sluitgewichten 20e eeuw naar oud voorbeeld 10xø8cm. Cond.: G
Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G
Postzegelalbum met ca. 1000 zegels van Australië en Nieuw Zeeland, gestempeld.
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1920 in goede originele staat 65cm.
Oude Hollandse wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x58x18cm.
Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.
Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G
Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Twee kleine Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten en rood/blauw 100x62cm. en 93x65cm. Cond.: G
Twee oude Perzische lopers (1x briekrood en 1x aardetinten) 100x51cm. en 154x55cm. Cond.: R-G
Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Diverse oude tegels Holland; 1x ter herinnering aan uw behouden terugkeer in het vaderland Ned. indië, 1x 18e eeuw met kerk (cracele), 1x 18e eeuw met mangaankleur (Cond.: G), 1x ovaal ARVM, schilder ...
Vier delen oud Hollands plateel; 1x kandelaar nr. 397, 1x zoutnap (onduidelijk, chip gelijmd), 1x schotel Ivora Gouda, souvenier Scheveningen, 1x schotel Gouda Holland 5-13cm. Cond.: R-G
Oude Hollands platelen tassa Modica Gouda Zuid Holland, decor Aster 14xø24cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen figuren; 1x man op hoorn ca. 1910 en 1x Thuringen Wallendorf?, moeder met kind 9-16cm. Cond.: G
Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G
Twee Hollandse platelen vazen ca. 1930; 1x Goedewaagen 505 Anjer vaas(Cond.: G) 25xø14cm. en 1x Goedewaagen 475 Anjer schenkkan, tuit gelijmd 23xø11cm (Cond.: M). Beide met bloemdecor.
Acht delen Engels keramiek o.a; 4 schotels met Chinees decor, gemerkt Stevens en 4 kopjes met Europees decor ca. 1900 ø7,5-ø12cm. Cond.: G
Drie delen oud Herend porselein; 1x vaas, 1x houder, 1x lucifershouder (handbeschilderd) 5,5-14cm. Cond.: G
Porseleinen vijzel met stamper ca. 1900 in goede staat 8xø15cm.
Grote porseleinen antieke handbeschilderde biedermeier kom met 2 figuren voorstellingen; 1x vrouw mop bank en 1x musicerende man met goudomranding 8xø18cm. Cond.: G
Porseleinen Imperia Austria servies 20e eeuw bestaande uit; 16 borden, 2 grote vleesschalen, 1 grote terrine, 2x juskom en 3 opdienschalen Cond.: G
Twee delen oud Hollands plateel; 1x dekseldoos met afbeelding de Bleeker en 1x tabaks dekselpot met molendecor 12-13cm. Cond.: G
Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...