Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Vooroorlogse speelgoed-ezel ca. 1930 met functionerend mechaniek (oren en staart bewegen). Sleutel mist, verder in goede originele staat 13x17x5cm.
Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.
Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.
Oude eikenhouten BimBam regelateur met geslepen glas. gemerkt Junghans met 4 gongstaven 75x35x17cm. Cond.: G
Mooi gaaf wortlenoten fineer hang-vitrinekastje 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 73x68x20cm.
Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.
Twee kleine Perzische tapijten (gereinigd) 1x oker/rood 87x62cm. en 1x briekrood 92x63cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G
Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.
Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Vier oude Gouda platelen vaasjes; 1x Eskaf (gaaf), 1x Koninklijk plazuid Gouda (2 chips), 1x oorvaasje (chip voet), ongemerkt en bovenrand gelijmd en 1x amforavaasje Warko Holland (chip bovenrand). Co...
Leuke porseleinen Bing en Gröndahl Denmark figuur 1781 IM M.A.. Meisje die een jongen wil kussen 21cm. Cond.: G
Twee oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuren; 1x Fischreiher nr. 3816416 (1980) en 1x Schleiereule nr. 3813716 (1975) 15-17cm. Cond.: G
Vijf delen oud keramiek; 2x kogelvazen Hamelner Topferei, 1x vierkantschaal met blauw glazuur, gemerkt met een muis afgebeeld, 1x kogelvaas ca. 1970 "Karin en Walter Zander", 1x vaas Rönne Bornholm Dä...
Oude porseleinen serviesdelen ter ere van een "12,5 jarige echtvereeniging" 1e helft 20e eeuw met gouddecor; 1 koffiekan, 2 theekopjes en 2 kop&schotels(koffie) 7-25cm. Cond.: G
Twee porseleinen Copenhagen tuitvaasjes met bloemdecor, Bing & Gröndahl. In goede originele staat 17xø6,5cm.
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G
Vier delen vernikkeld koper ca. 1900; 2x theelicht, 1x koffiekan, 1x theekan 10-25cm. Cond.: R-G
Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G
Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.
Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.
Kavel met ca. 100 munten (modern en antiek), diverse kwaliteiten.
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G
B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G
Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G
Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G
E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G
19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R
Drie delen oud/antiek koper 19e eeuw; 1x antieke stoof van notenhout met messing (Cond.: G), 1x grote roodkoperen pot (Cond.: G), 1x roodkoperen ketel (Cond.: R) 25-30cm.
Groot gipsen Mariabeeld ca. 1900 met originele bronsachtige patina (beschildering) 47cm. Cond.: G
Grote antieke handgestoken wand-barometer met 2 paarden, druiven en bloemen. In goede originele staat 70x34x5cm.
Notenhouten Jugendstil wand-barometer met Nederlandse barometer. Gemerkt B. Pollmann Arnhem-Nijmegen. In zeer goede originele staat 49x20x5cm.
Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G
Grote citer in originele houten kist, Sionsharp, Joh. de Heer Rotterdam. In goede originele staat 46x58x14cm.