Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire pendule
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen vuurvergulde empire pendule ca. 1820 met bronzen figuur. 8-Daags origineel werkend uurwerk met touwtjesslinger, in goede staat 43x32x12cm.

A.J. van Driesten
Resultaat: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, Elburg
Resultaat: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

Ikoon, Christus 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.

Schilderij, Oppewoorth
Startprijs 1.000 EUR

Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G

Kees Verwey, aquarel
Startprijs 1.000 EUR

-

Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR

Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G

Rijring 3 in 1 Robijn/briljant
Startprijs 1.000 EUR

Rijring, GG, 750/000 met Briljant en Robijn. Brede ring bestaande uit 3 rijringen aan elkaar bevestigd. De middenste ring heeft 3 ovaal geslepen robijnen met daartussen 4 kleine briljanten. Aan weersk...

Ring WG met parels en diamant
Startprijs 1.000 EUR

Mooie klassiek ring WG 585/000, met parels en diamanten. Brede bovenzijde met 5 parels op een rij. Naast de parels zitten aan weerskanten 7 briljant geslepen diamanten, strak gezet. Aan de uiteinden z...

Joodse kandelaar
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.

Pantera collier WG
Startprijs 980 EUR

Collier, WG 585/000 Panteraschakel. Panteraschakel, 7 rijen met groot slot. Breedte 9 mm. Lengte 46 cm. ca 31,4 gr. Nieuw

Ivoren okimono, kikker
Startprijs 950 EUR

Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.

Evert Moll
Startprijs 950 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Zilveren servies
Resultaat: 950 EUR

Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 950 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

Slavenband GG fantasie
Startprijs 950 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

Bronzen beeld, Joris Verdonckschot
Startprijs 900 EUR

Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.

Brons, Michelangelo
Startprijs 900 EUR

Bronzen Michelangelo 19e eeuw, gesigneerd H. Luppens en Cie. In zeer goede staat met mooie patina 50cm.

Bronzen beeld, Joris Verdonkschot
Resultaat: 900 EUR

Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.

Statenbijbel 1643
Startprijs 900 EUR

Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...

Winterlandschap
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G

2 Zilv. empire kannen
Resultaat: 850 EUR

Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U