Klein Perzisch bidkleed, handgeknoopt in roodtint 97x65cm. Cond.: G
Oude grenenhouten armleunstoel in Biedermeier stijl 2e helft 20e eeuw 98x53x60cm. Cond.: G
Oude eikenhouten wandgarderobe 1e helft 20e eeuw met snijwerk en koperen haken (1 beschadigd). In goede originele staat 30x96x21cm. Cond.: G
Oud Chinees postzegelboek (zonder zegels) in goede staat 6x25x20cm. Cond.: G
Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G
Oud messing bewerkte hengselkon met Oosters dierendecor 20e eeuw in goede staat 23xø22cm. Cond.: G
Emaille doosje, Messing met geëmailleerde bovenzijde met bloemen. ø 39 mm. iets beschadigd.
Zeven delen Hollands tin 20e eeuw; 1x snotneus, 1x kaarskandelaar, 1x eikeltjeskan, 2x brandewijnkom en 1x vijzel 5-33cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws tin; 2x kan (1 gerestaureerd) 18-15xø10cm. en 2x bord ø21cm. Cond.: R-G
Vroege terracotta bewerkte steen 18e eeuw of ouder, bewerkt met medaillons en bloemen 5,5x14x9cm. Cond.: G
Delftsblauwe vaas Regina en 1 plated tablet met bewerkte omranding 20e eeuw 12xø13cm. en ø30cm. Cond.: G
Twee delen horeca-plated, 1 geëmailleerde waterketel 1e helft 20e eeuw en 1 antieke koffiemolen 9-20cm. Cond.: G
Roodkoperen beddepan en een zware gietijzeren heksenketel 18e-19e eeuw in goede originele staat 17x28cm. en 97cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Messing 19e eeuws altaarstuk in lelie-vorm. In goede originele staat 62cm.
Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws antiek; 1x grote biedermeier tabakspot 31xø17cm., 1x vijzel ca. 1830 11xø12cm. en 1x stoofje met koperen beslag 13x23x15cm. Cond.: G