Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

2 Zilv. kaasduimen
Startprijs 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...

Lot double
Resultaat: 25 EUR

Lot double: grote hanger met glas met ingegraveerde paradijsvogel, vijfhoekige hanger met 5 agaten, sjaalklip met vrouwenafbeelding, steekspeld met groene steen met farao, vierkante broche met groene ...

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Lot divers
Startprijs 25 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren ring met granaten, onedele grote hanger Tenn aan leren koord en een langwerpige groffe bronsachtige hanger.

Lot groen blauw
Resultaat: 30 EUR

Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...

Horloge Luigi Vicaro
Startprijs 25 EUR

Horloge double, dames, met double band, merk Luigi Vicaro. Nieuw. Rolex-achtig model

Hanger ivoor goud
Resultaat: 40 EUR

Hanger ivoor met GG 585/000 ingelegd.Hanger met Afrikaanse voorstelling van een hoofd, ingelegd met GG draad. Aan de hanger zit een GG hangeroog. Grootte 35x37mm.

Lot parels
Resultaat: 25 EUR

Lot parels. Een verlopend cultive parelcollier, 3-7 mm, met zilveren sluiting, lengte 50 cm en een grof 3 rijig collier met lichtblauwe stenen en parels, lengte 48 cm.

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.

Kristallen toiletpotje
Resultaat: 25 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.

Stel roze kwarts
Startprijs 25 EUR

Paar Rozenkwarts stenen, langwerpig gefacetteerd. 14x7 mm.

Zilveren vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

Sieraden setje
Resultaat: 25 EUR

Set met parels bestaande uit zilveren 925/000 oorstekers en zilveren 925/000 ring. Grote ring met een halve parel, ø 12 mm met bijpassende oorstekers. Onder de parel zit een opengewerkte rand. De pare...

Ketting met hanger
Resultaat: 25 EUR

Ketting met grote parelhanger, zilver 925/000. Grote parelhanger met peervormige parel met zilveren versiering, bevestigd aan een zilveren collier bestaande uit 2 rijen met verschillende schakels. Gro...

Lot bruin
Resultaat: 25 EUR

Lot bruine sieraden. O.a. 2 zilveren klemringen met oranje/bruine stenen met filigrain bewerking, lang collier met bruine barnsteenachtige kralen en een groot kruis in het midden, steekspeld met grote...

Lot mozaiek
Resultaat: 35 EUR

Lot sieraden met mozaiek. O.a. 4 broches, ovaal, stervormig en een staafbroche, een paar oorclips, ø 2 cm, een armband met ruitvormige schakels, lengte 19 cm, armband met langwerpige schakels, lengte ...

Aquamarijn
Resultaat: 25 EUR

Aquamarijn, ovaal gefacetteerd, 8x6.5 mm. ca 1.26 ct.

16 Prive munten
Startprijs 25 EUR

Zestien bronzen prive-munten Engeland, Frankrijk, Spanje, Arabië Cond.: FR

Doos Nederlandse munten
Resultaat: 30 EUR

Doos Nederlandse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Doos Nederlandse munten
Resultaat: 30 EUR

Doos Nederlandse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Doos Engelse munten
Startprijs 25 EUR

Doos Engelse munten van diverse jaren en kwaliteiten.

Schilderij, Kirchhoff
Startprijs 25 EUR

Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G

Albert Naur
Startprijs 25 EUR

Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G

Litho, Heimrad
Startprijs 25 EUR

Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G

2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 25 EUR

Twee maal Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G

Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 25 EUR

Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G

A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR

A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G

3 Modegravures
Resultaat: 40 EUR

Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G

Schilderij, J. Borggreve
Startprijs 25 EUR

J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Resultaat: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G

2 Litho's Wijngaarden
Startprijs 25 EUR

Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Th. v. Rossum
Resultaat: 25 EUR

Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G

Bloemstilleven VDR
Startprijs 25 EUR

Monogram VDR, ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen, 40x60cm., Cond.:G

Wessels, kerkgangers
Resultaat: 40 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G

Ets, Venetië
Startprijs 25 EUR

Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G

Duitse ets
Startprijs 25 EUR

Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G

Ets, Rolf Curt
Resultaat: 25 EUR

Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G

5 Bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Lamp met kamelen
Resultaat: 25 EUR

Prachtige opalineglazen tafellamp ca. 1910 met Egyptisch handbeschilderd decor. Pyramides, palmen en kameel. Binnenkant heeft chips 32xø17cm. Cond.: G

Koperen waterspuit
Startprijs 25 EUR

Koperen waterspuit 19e eeuw in originele goede staat 84cm.

Doofpot
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke Hollandse Biedermeier doofpot 19e eeuw van messing en koper (afgewisseld) en porseleinen knop in goede originele staat 35xø24cm.

Messing vonkenscherm
Resultaat: 25 EUR

Zwaar messing haardscherm 20e eeuw met 5 klapbare schermen 46x200cm. Cond.: G

Parelmoer kaartenhouder
Startprijs 25 EUR

Antieke parelmoer belijmde kaartenhouder (1 klein stukje mist) 10x8x1cm. Cond.: R-G

Doos boeken
Startprijs 25 EUR

Doos diverse boeken o.a; Dikke van Dale, Kunst van Europa, Geschiedenis van de Lage Landen, Mythen van de mensheid, Wilde planten, etc. Cond.: G

6 Boeken
Resultaat: 25 EUR

Zes antiquarische boeken o.a; platenatlas, Zo kende ik de Maasstad, Vereeniging de Volkswoning 1907-1932, De nieuwe mandoline school en goldschmedings harmoniumschool Cond.: R

Houten buste en ladenkastje
Resultaat: 25 EUR

Twee Afrikaanse houtgesneden bustes en houten ladenkastje 20e eeuw 31-41cm. Cond.: G

Benen putti medaillon
Startprijs 25 EUR

Benen medaillon met Bachus voorstelling ø4cm. Cond.: G

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.

Mondstukken, instrumenten
Startprijs 25 EUR

Kavel oude/antieke messing mondstukken van blaasinstrumenten 6,5-9cm. Cond.: G

Aandenken oorlogsschip
Resultaat: 50 EUR

Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G

2 Bewerkte planken
Startprijs 25 EUR

Twee delen houtsnijwerk 18e-19e eeuw in goede originele staat 100-160cm.

2 Delen oud tin
Resultaat: 25 EUR

Twee delen oud tin 1e helft 20e eeuw; 1x dekselschaal bewerkt met half-edelstenen in bloemenmotief 12xø17cm. en 1x grote klepkan, Meeuws en Zoon Den Haag 38xø17cm. Cond.: R-G

2 Dienbladen
Resultaat: 35 EUR

Twee keramieken dienbladen ca. 1900; 1x groot met bloemendecor (handgrepen missen) 41x32cm. en 1x kleiner model (tablet kapot) 33x23cm. Cond.: M

3-Delige bureauset
Resultaat: 25 EUR

Prachtig 3-delige zwart marmeren Art Deco bureauset met koper en glazen inktpot. In goede originele staat 16-20cm.

Antieke beddepan
Resultaat: 25 EUR

Koperen beddepan 18e-19e eeuw in goede originele staat 93x33x12cm.

Schildpad doos
Startprijs 25 EUR

Oude Japanse schildpad doos met goudkleurige Oosterse beschildering ca. 1920. Stukjes schilpad missen 5x18x9cm. Cond.: R

Schildpad doosje
Startprijs 25 EUR

Oosters ovaal schildpad doosje ca. 1900 met drakendecor. Barst in deksel, 4x9x6cm. Cond.: R

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

3 Delen koper
Resultaat: 25 EUR

Drie delen antiek koperwerk; 2x vijzel (18e eeuw of ouder?) en 1x kaarskandelaar 19e eeuw 9-51cm. Cond.: G

Pijp
Startprijs 25 EUR

Antieke porseleinen tabakspijp met reewildvoorstelling, ca.1900. (haarscheur in pijpekop. 57x7x4cm., Cond.:R

Bronzen vijzel
Startprijs 25 EUR

Oude zware bronzen vijzel met 16e eeuwse Latijnse opschrift (anno 1594), maar uit de 20e eeuw. In goede originele staat 11x15x13cm.

4 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

2 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

2 Koperen doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G

Houtgesneden kerk
Resultaat: 25 EUR

Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

Theekan op rechaud
Resultaat: 35 EUR

Oude Art Deco kopergeslagen thee-rechaud ca. 1930 in zeer goede staat 33x26x18cm.

Brander + Olielamp
Startprijs 25 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Religieus beeld + console
Resultaat: 25 EUR

Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R

Postzegels, Midden/Zuid Amerika
Startprijs 25 EUR

Postzegelalbum Midden/Zuid Amerika en voormalig bezit Engeland met ca. 2200 zegels. Gestempel en klein deel postfris.

Arnold 0245 PTT postwagens
Resultaat: 25 EUR

Arnold 0245, "De PTT postwagens van Arnold", N Spoor, ongebruikt in originele verpakkiing.

Harthanger met oorhangers
Startprijs 25 EUR

Hanger en oorhangers, Zilver, 925/000 met Zirkonia. Hanger in de vorm van een open hartje met in het midden een wit steentje aan een gourmetcollier, lengte 41 cm en een paar oorhangers langwerpig met ...

Lot zilver
Startprijs 25 EUR

Lot zilver. 2 Filigrain broches in de vorm van een bloem, 1 met drie kliene steentjes, 3 ringen waarvan 2 rijringen met zirconia's en een fantasiering met matte bewerking en 2 fijne gourmetcolliers, ...

Lot divers
Startprijs 25 EUR

Lot divers. o.a. een zilveren collier met vishanger, collier met rond plaatje, armband met plaatje, zilveren collier met leeuwtje, collier met zwarte kraaltjes, collier met stras in het midden, collie...

Lot double
Startprijs 25 EUR

Lot double met o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia en een fijne pennenarmband.

Set zoetwaterparels
Startprijs 25 EUR

Set zoetwaterparels. Bestaande uit o.a. 3 gekleurde lange snoeren, een collier bestaande uit 3 rijen witte parels, een collier met 2 rijen wit-grijs en een los stukje collier. Met ovale clip

Lot divers
Startprijs 25 EUR

Lot divers. Bestaande uit o.a. 8 lange kralen snoeren in diverse kleuren, 2 horloges, Citizen heren en Pulsar dames en 2 stalen plaatarmbanden.

Lot divers
Startprijs 25 EUR

Lot divers o.a. lang verlopend parelcollier, 2 paar oorstekers, oorclips zwart, collier met Mexicaanse hanger, kruis, jasseron armband, broche zwart met parelmoer, double coller met hanger

Lot zilver
Startprijs 25 EUR

Lot zilver o.a. 2 ringen, 2 paar oorknoppen, hanger met parel, hanger net groene steen,broche en 2 staande leeuwtjes, totaal ca 29.5 gr

Klok
Startprijs 25 EUR

Eikenhouten Tempus Fugit wandklok ca. 1980 in goede staat (kroontje afgebroken) 80cm. Cond.: R-G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Grote oude Zaanse klok met mahonie kast en bronzen ornamenten. In goede staat met atlas 2e helft 20e eeuw 64x26x16cm.

Rozenklokje
Resultaat: 35 EUR

Duitse Schwarzwalder rozenklok ca. 1900 met gewichten en slinger (1 wijzer mist), in redelijke staat 22x17x10cm.

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Halve maan kastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten halve-maan tafeltje met jalouzie-deurtjes in Louis Seize stijl 20e eeuw (krimpscheur) 68x67x33cm. Cond.: R-G

Halve maan tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud mahoniehouten halve-maan tafeltje met lade 2e helft 20e eeuw in redelijk tot goede staat 67x63x35cm.

Commode
Resultaat: 20 EUR

Kleine oude eikenhouten dressoir 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 77x104x44cm.

Javaans houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische houtgesneden figuur van man met hanen (1 snavel kapot) 20e eeuw 40cm. Cond.: R-G

Bronzen figuur, paarden
Resultaat: 40 EUR

Abstracte bronzen figuur met 3 paardenhoofden 20e eeuw, ongesigneerd

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Grote Oosterse bronzen boedha 20e eeuw in goede staat 35x23x12cm.