Citriencollier, met grote GG 585/000 hanger met Citrien. De ketting bestaat uit gefacetteerde citrienkralen met daartussen GG 585/000 bewerkte bolletjes en druppels en GG 585/000 bewerkte bolsluiting....
Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...
Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G
Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille (beschilderd hout sculptuur) met spiegel, abstract figuratief 64x47cm. Cond.: G
Gesigneerd Cobra, olieverf op paneel, beschilderd houten sculptuur, abstract figuratief 81x55cm. Cond.: G
Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.
Grote oude bisquit porseleinen Hummel koets met figuren in originele doos en met certificaat "1997 Century Collection", "Es war so schon gewesen, Fond Good-Bye Nr. 7" 27x15x11cm. Cond.: G
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Oorclips, GG 585/000 met Briljanten. Ovale oorclips, organisch motief met diverse briljanten bezet. ø 18x10mm. Totaal 0.70 ct.,W/SI, ca 7.9 gr.
Collier van cilindervormige bloedkoralen. Verlopend collier, ø 4-8 mm, bestaande uit 7 rijen bloedkoraal. Kortste lengte 41 cm. Het geheel is zonder sluiting.
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G
Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G
Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G
Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.
Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.
Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Lenzkirch klok ca. 1880 met wortelnoten fineer en origineel bronzen beslag. Lenzkirch AUG 1 million nr 217398. Bovenliggende balans, zonder slagwerk. In uitstekende staat 28,5x13x8cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.
Porseleinen pendule met Pfeilkreuz uurwerk, Thuringen porselein Volkstedt RudolStadt ca. 1900, geen beschadigingen gevonden. Voorstelling van boerenjongen en boerenmeisje met bloem 35x16x14cm. Cond.: ...
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...
Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...
Duitse boeren barokkast van eikenhout ca. 1800 (uitneembaar) in goede staat 200x179x62cm.
Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Lucien Tessy ca. 1920, ivoren met notenhouten Maria met kind. In zeer goede originele staat 27cm.
Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...
Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.
Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G
Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.
Ring WG 585/000, met diamanten. Strakke ring met in het midden een langwerpig gedeelte bezet met diverse briljant geslepen diamanten. Tevens lopen de briljanten door in 2 rijen in de band van de ring....
Hanger en Collier, GG 585/000 met briljant. Solitairhanger, 4 poot chaton met daarin een briljant, ca 0.50 crt, met mooie kwaliteit. De hanger is bevestigd aan een GG venetiaans collier. Lengte 43 cm ...
Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U
Collier van bloedkoralen. Bestaande uit vijf verlopende rijen met diskvormige koralen, ø 6-14mm, met een licht rood/oranje kleur. Kortste lengte 37 cm. Het geheel is zonder sluiting. ca 194 gr.
Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.
Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R
Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.
Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...
Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G
Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.
Drie streng bloedkoralen collier, kaasmodel met fraai GG 585/000 slot met bloedkoraal in het midden met veiligheidsketting. Lengte 38 cm
Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....
Ring GG 750/000 met saffier en briljanten. Een gevlochten model met 14 prinses geslepen saffieren en 60 kleine briljanten pave gezet in 2 rijen. Breedte bovenzijde 10 mm. ca 6.9 gr. ø 55
Horlogeketting, GG 585/000, eind 19e eeuw. HOrlogeketyting gemaakt van ronde Biesmarkachtige schakels. Lengte 29 cm. ca 23,3 gr
Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.
Drie streng bloedkoralen collier, tonmodel met GG 585/000 slot langwerpig model met bloedkoraal en veiligheidsketting. Lengte 35,5 cm. Passend bij het collier een armband met drie rijen bloedkoraal me...
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.
Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...
Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.
Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G
Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.
Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat
Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.
Ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ca 0.20ct....
Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....
Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...
Armband, GG 585/000, met bloemschakels met parels. 8 Schakels in de vorm van een bloem met daarin 1 grotere en 6 kleine pareltjes. De schakels zijn verbonden met kleine GG bloemetjes in twee rijen. De...
Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diamante...
Omega Constellation. GG, automatic . heren model, automatic, met datum en met bruin lerenband.
Ring, WG 750/000 met een rozet met diamanten. Ring met grote rozet met daarin 25 briljanten, totaall 0.60 crt, in een dubbele rand gezet. Het geheel is bevestigd aan een fijne elegante draadband. ø 61...
Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bijelkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette ge...
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.
Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G
Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.
Zeer grote bronzen paardenkoets met klok 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in zeer goede staat 50x76x25cm.
Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G
Prachtige Ring, WG 750/000, met Briljant en Saffier. Lady Di ring, entouragemodel, met in het midden een Blauw Saffier, 8x6,5mm, met groeilijnen. Om de Blauw Saffier zitten 12 Briljant geslepen diaman...