Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann Digital 77420, ongebruikt in originele verpakking "N piccolo".
Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 0400 Ice 3 NS, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Hobbytrain SVT Köln 16063, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 2336 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Arnold 2338 NS 1300, blauw. Ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Arnold 2335 PTT NS Postlocomotief, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Minitrix 12827 E lok 1200, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Twee keer Minitrix 13629, ongebruikt in originele verpakking, N spoor