Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bijelkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette ge...
Slavenband, WG, 750/000, met een rij briljanten. Slavenband met aan de bovenzijde een verhoogd stuk waarin een 21 briljanten, verlopend in grootte, van 0,02 crt tot 0,10 crt, zijn gezet. De slavenband...
Choker, WG 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobra- ketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledig gematteerd, ...
Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56
Elf Hollands zilveren theelepeltjes met bijbehorende suikerschep waarin handgravures, 835/000, begin 1900, MT.: L.J.Limburg, Amsterdam, samen ca. 1401gr., Cond.:U
Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U
Zilveren taartschep met gegraveerde bak en ivoren handgreep, vermoedelijk Frankrijk, ca. 1900. L.32cm., Cond.:U
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,
Zeven antieke Hollands zilveren theelepels met suikerschep en theeduimpje. Theelepels, MT.: W.Kooiman, Schoonhoven ca. 1850, 835/000, Totaalgewixht ca. 70gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...
Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...
Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U
Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U
Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...
Zware Hollands zilveren kroketschep, 835/000, Jaarletter: H, 1942, MT.: van Kempen. L.15.5cm., ca. 64gr., Cond.:U
Grote WG/GG 585/000 oorknoppen met briljant. Oorknoppen verlopend, 10x16mm, met een zijde WG en een zijde GG. In het midden zitten 3 briljanten verlopend in grootte. De oorknoppen lopen iets onder het...
Ring GG, 585/000 met grote groene steen. Ring Art Deco stijl met grote groene emerald geslepen groene steen, 19x24 mm, wat beschadigd. De zijkant van de ring is voorzien van WG sierlijke bewerking. ca...
Hanger, Fabergestijl, met groen en rood emaille. Ei-hanger, 24x 15 mm, met rode bloemen met een hart van zirconia. Achter de bloemen zit een groene versiering met goudkleurige details.
Broche GG 585/000 met limoge portret. Ovale broche met dubbele strakke rand met limoge portret. ø 38x31 mm. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 8.5 gr
Choker, GG 750/000, met Robijnen, Smaragd en Parels.Zeer sierlijke choker, organisch, met in het midden een V-vormig stuk met daarin diverse Robijnen, Smaragden en Parels in diverse formaten. Choker d...
Rijring, GG, 750/000 met Briljant en Robijn. Brede ring bestaande uit 3 rijringen aan elkaar bevestigd. De middenste ring heeft 3 ovaal geslepen robijnen met daartussen 4 kleine briljanten. Aan weersk...
Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52