Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Charles Dix pendule
Resultaat: 500 EUR

Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.

2 Schilderijen op zijde
Startprijs 70 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Schilderij, A. Middelhoek
Startprijs 60 EUR

A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G

Hanger ovaal GG
Startprijs 90 EUR

Hanger GG 585/000 antiek. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Schilderij, Hilding
Resultaat: 40 EUR

J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G

Frans klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.

Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Bronzen beeld, 19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Quan Yin 19e eeuw, in zeer goede staat 14cm.

Ring met Peridot en diamant
Resultaat: 100 EUR

Ring GG 585/000 met peridot en diverse diamanten. Fijne ring met in het midden een Peridot, ø 6 mm. Om de middensteen en aan de bovenzijde van de rand zitten diverse kleien diamanten. ø 50

J.P.C. van Os 1919
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G

Kris beschermer
Resultaat: 100 EUR

Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.

Djokja doosje
Resultaat: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

Indonesisch aquarel
Startprijs 40 EUR

Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G

Klokkenstel, bisquit
Resultaat: 260 EUR

Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...