Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
A. Middelhoek 48, olieverf op paneel, Zierikzee 40x80cm. Cond.: G
Hanger GG 585/000 antiek. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G
Frans klokkenstel 19e eeuw met kwikslinger, 8-daags uurwerk (gemerkt Societe clusienne S.C.A.P.H. Cluses). Gemaakt van marmer met messing monturen. In goede originele staat 32x19x13cm. en 27x9x8cm.
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met peridot en diverse diamanten. Fijne ring met in het midden een Peridot, ø 6 mm. Om de middensteen en aan de bovenzijde van de rand zitten diverse kleien diamanten. ø 50
Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G