Oude Chinese terracotta inktsteen, beide zijden bewerkt met Chinese voorstellingen van figuren 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 3x36x19cm.
Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met blauw decor in goede staat 11,5xø25,5cm.
Oude Chinese terracotta inktsteen, rondom bewerkt met vissen, draken, figuren etc. 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 4x21x16cm.
Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gemerkt) met landschapsdecor in zeer goede staat 7x19,5cm. Cond.: G
Vier delen Chinees porselein 19e eeuw; 3x goudimari schotels en 1x capucine schotel 18e-19e eeuw. Allen in goede staat ø12,7-ø13,9cm.
Oude Chinese terracotta druksteen, rondom bewerkt met figuren (goudkleurig). In originele kist 20e eeuw 30x10x8cm. Cond.: G
Chinese terracotta trekpot ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.
Familie Roze 18e eeuwse schotel (gelijmd) met bloemendecor ø16,2cm. Cond.: M
Chinees terracotta trekpot 6-kantig met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G
Drie delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x schotels (melk en bloed) ø12,3cm. en ø12,7cm. en 1x kom met blauw decor ø8,3cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt met een K en kroon daarboven. Voorstellend een romantisch paar in18e eeuwse kledendracht met luit en fluit, in goede staat 17x18x11,5cm.
Chinees terracotta trekpot ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.