Kopergeslagen plated roomstel ca. 1900, gesigneerd H. Stroeve in goede staat 7,5x21x17cm.
Divers oud/antiek o.a; 1 oude Indonesisch sigarenetui opengewerkt (papierkunst), 1x netsuke (vermoedelijk replica) en 8 ivoren ketting figuren met gezichten 2,5-15cm. Cond.: G
Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G
Doos diversen ca. 1940; 1x Japanse kijker Shima Tokyo (beschadigd), 1x Ohmmeter, 1x messing kijker Adams London, 1x hamertje, 1x lamp WO II 12,5-32cm. Cond.: G
Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G
Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...
Twee antieke toneelkijkers; 1x messing met parelmoer Chevalier Paris (handvat mist) en 1x metaal met baceliet 5-9cm. Cond.: R-G
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Paar 18e eeuwse bronzen kaarskandelaars met geschulpte voet in goede originele staat 23cm.
Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G
Drie oude prenten naar oud voorbeeld in Jugendstil stijl, Theater 30x20cm. Cond.: G
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.
Drie delen Chinees porselein 19e eeuw (gesigneerd); 1x schotel met decors en hondje (Cond.: G), 1x schoteltje met decors en hondje (1mm. chip) en 1x dekseltje met floraal- en vlinderdecor (randschade)...
Chinees porseleinen 19e eeuwse rijstkom met figuren in landschapsdecor. In goede originele staat 5x11,5cm.
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Porseleinen 7-delig kinderserviesje ca. 1900met Zweieblmusterdecor; 6x kop&schotels en koffiekan 4-12cm. Cond.: G