Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 9cm. Cond.: U

3 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniaturen: theepotje met comfoor, stoof en ketel met blad. Totaal gewicht ca. 65gr., Cond.:U

Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR

Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.

Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR

Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 950 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

Zilveren tasje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Resultaat: 40 EUR

Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR

Sterling zilveren 3-lichts kandelaar (bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) op ronde voet, 925/000, 7,5x25x18cm.

2 Kristallen coupes
Startprijs 100 EUR

Stel geslepen kristallen coupes met amandelslijpsel op 835/000 zilveren voeten. Kleine randschade. MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, 9xø12cm.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Engelse sterling zilveren kandelaar met gecontourneerd voetstuk, 925/000, voet: 8.5x8.5cm., H.6.5cm., Cond.:U

4-Rij bloedkoraal
Startprijs 1.200 EUR

Collier met bloedkoralen. 19e eeuws collier, 4 rijen bloedkoraal, verlopend, met in het midden een antiek GG 585/000 voorstuk, ø 34 mm. De sluiting bestaat uit een ovaal GG 585/000 schuifslot met bewe...

Hanger peervormig bloedkoraal
Resultaat: 90 EUR

Hanger, GG 585/000, met peervormige Bloedkoraal. Kleine fijn bewerkte hanger met peervormige Bloedkoraal, erg mooi van kleur. Grootte 15x10mm (zonder oog). ca 1,3 gr

Collier, jade/parel/koraal
Startprijs 175 EUR

Lang collier met jade parel en bloedkoralen afgewisseld met 20 GG 585/000 bolletjes en GG 585/000 bewerkte bolsluiting. Lengte 70 cm. Sluiting is iets beschadigd.

Jade boedha
Resultaat: 100 EUR

In Jade uitgesneden boedha in GG 585/000 montour. Grootte 33x28 mm.

Armband, 4-rij bloedkor.
Startprijs 375 EUR

Armband bloedkoraal, 4 rijen, met royale GG, 585/000 sluiting met stenen. Bloedkoralen tonnetjes ø 5,3x6 mm, sluiting 20x25mm. Lengte armband 20 cm

Jade collier, camee hanger
Resultaat: 550 EUR

Collier van Jadekralen met cameehanger. Collier met gefacetteerde Jadekralen, ø 8.5 mm, met in het midden een GG 750/000 Camee hanger, ruitvormig met emaille en paarse steentjes. Aan het collier zit e...

Jade collier
Resultaat: 280 EUR

Jade collier met groot goud op zilver kruis met diverse stenen. Collier bestaande uit jadekralen met in het midden een groot kruis, 10x5 cm, bezet met diverse kleueren stenen. Tussen de jadekralen zit...

Broche, bloedkoraal
Startprijs 275 EUR

Bijzondere broche GG 585/000, met Bloedkoraal. Broche bestaande uit diverse bloedkoralen in diverse vormen, als soort druivenrank bijelkaar gebonden op grote, dikke bloedkoralen tak. Het geheel is bev...

Kruis, emaille
Startprijs 250 EUR

Kruis, Goud op zilver, met Emaille. Groot kruis, 55x30 mm, mooi versierd met diverse kleuren emaille. ca 8,8 gr

Armband bloedkoraal, 3-rij
Resultaat: 275 EUR

Armband, 3 rijen Bloedkoraal met GG, 585/000 sluiting. Een Armband met mooie bloedkoralen, ø 5mm, 3 rijen bevestigd aan een ovale GG sluiting met in het midden een ovale bloedkoraal. de koralen zijn m...

Jade armband
Resultaat: 50 EUR

Jade rinkelarmband, ø 9 mm. ø 60 mm

Armband, Romeins glas
Startprijs 75 EUR

Armband gemaakt van Romeins glas. Kleine rinkelarmband ø 48 mm,groen. ca 2000 jaar oud.

Lepel, vrouw met kind
Startprijs 75 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortelepel met voorstellingen moeder met kind, zowel in de bak als in de opengewerkte steel, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: Q, 1926, MT.: B.Dijkstra, Groningen in minerva...

Krist. bonbonkom
Resultaat: 75 EUR

Fraai geslepen kristallen bon-bon kom met Russisch slijpsel voorzien van zilveren hengsel met p0arelrand, 835/000, MT.: D.C.Fontani, Amsterdam ca. 1897, 14xø13cm.