Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Lang collier met jade parel en bloedkoralen afgewisseld met 20 GG 585/000 bolletjes en GG 585/000 bewerkte bolsluiting. Lengte 70 cm. Sluiting is iets beschadigd.
Kruis, Goud op zilver, met Emaille. Groot kruis, 55x30 mm, mooi versierd met diverse kleuren emaille. ca 8,8 gr
Armband gemaakt van Romeins glas. Kleine rinkelarmband ø 48 mm,groen. ca 2000 jaar oud.