Multicolour zoetwater parelcollier. Kleine grillige parels, 5 mm, in zachte tinten met zilveren ronde sluiting met witte parel. Lengte 40 cm.
Broche, zilver 835/000, met diamant. Een broche, 19 e eeuws, Nederlands, in de vorm van een veer met meerdere roosdiamanten. 52 x 18 mm. ca 11 gr. De broche is voorzien van een veiligheid.
Hanger WG 750/000 met parel en zirconia. Lange hanger Jugenstil stijl met zirconia's en parel. Lengte 38 mm. ca 3,8 gr
Ring WG 585/000 met topaas. Sierlijke fijne ring met grote emerald geslepen lichte Topaas, 8x10mm in vier poten gezet.. ø 54 ca 3,15 gr
Ring WG 585/000, met briljanten. Een rozetring met bewerkte bloem aan de bovenzijde met 7 briljanten, iets opstaand gezet. ca 3,5 gr. ø 60
Mooie gelobte zilveren, 925/000, brandewijnkom. 23x10x19cm ca 275 gr. Cond U