Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR

Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G

Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

Bloedkoraal armband en collier
Resultaat: 600 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, tonmodel met GG 585/000 slot langwerpig model met bloedkoraal en veiligheidsketting. Lengte 35,5 cm. Passend bij het collier een armband met drie rijen bloedkoraal me...

Armband GG Gourmet
Resultaat: 775 EUR

Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.

Gouden horlogeketting
Startprijs 600 EUR

Horlogeketting, GG 585/000, eind 19e eeuw. HOrlogeketyting gemaakt van ronde Biesmarkachtige schakels. Lengte 29 cm. ca 23,3 gr

Ring, saffier/briljanten
Startprijs 600 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljanten. Een gevlochten model met 14 prinses geslepen saffieren en 60 kleine briljanten pave gezet in 2 rijen. Breedte bovenzijde 10 mm. ca 6.9 gr. ø 55

Zilveren bestek
Resultaat: 700 EUR

Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....

Bloedkoraalcollier
Resultaat: 650 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, kaasmodel met fraai GG 585/000 slot met bloedkoraal in het midden met veiligheidsketting. Lengte 38 cm

Beeld als lamp
Startprijs 580 EUR

Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.

Schilderij, winter
Resultaat: 540 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G

Trekpotje op comfoor
Startprijs 575 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...

Klok
Startprijs 550 EUR

Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.

Engelse tafelklok
Startprijs 550 EUR

Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R

Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.

Collier, koraal
Resultaat: 850 EUR

Collier van bloedkoralen. Bestaande uit vijf verlopende rijen met diskvormige koralen, ø 6-14mm, met een licht rood/oranje kleur. Kortste lengte 37 cm. Het geheel is zonder sluiting. ca 194 gr.

Kowsch
Startprijs 550 EUR

Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U

Solitair hanger GG collier
Startprijs 550 EUR

Hanger en Collier, GG 585/000 met briljant. Solitairhanger, 4 poot chaton met daarin een briljant, ca 0.50 crt, met mooie kwaliteit. De hanger is bevestigd aan een GG venetiaans collier. Lengte 43 cm ...

Ring, WG/diamant
Startprijs 550 EUR

Ring WG 585/000, met diamanten. Strakke ring met in het midden een langwerpig gedeelte bezet met diverse briljant geslepen diamanten. Tevens lopen de briljanten door in 2 rijen in de band van de ring....

Porseleinen beeld
Resultaat: 690 EUR

Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.

2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 500 EUR

Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.